عید فطر ، روز اعلام پيروزي برطاغوت نفس و روز شكر به درگاه الهي است

کد خبر : 166053 خرداد 1399اخبار 0
عید فطر ، روز اعلام پيروزي برطاغوت نفس و روز شكر به درگاه الهي به خاطر آنچه در ضيافت خويش مارابه آن مهمان نمودو به سوي آن هدايت فرمود.
عید فطر ، روز اعلام پيروزي برطاغوت نفس و روز شكر به درگاه الهي است

 

بسمه تعالی

رمضان دعوتی است به بازیافتن خویشتن گمشده ، ندایی است برای توجه به خدای فراموش شده و ضیافتی است برای تناول از مائده تقوا که پایان با شکوه آن عید است ؛ عید فطر ؛ عید بزرگ مؤمنان و روزه داران و تجلي يك ماه سازندگي و وارستگي .

فطر ، جشن فطرت‌های پاکی است که در ماه مهمانی خدا به وصل و قربش نائل شده‌اند و در چشمه فیاض الهی رمضان وجود خود را از غبارهای دنیوی زدوده‌اند و شایسته و سربلند از آزمون اخلاص و بردباری به سرمنزل توبه و بازگشت به درگاه خداوند یکتا رسیده‌اند تا در طلیعه ماه شوال این بزم عظیم، خداوند را شاکر باشند.

شهرداری منطقه یک ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از درگاه خداوند متعال حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به شهروندان عزیز ساروی ، همکاران و خانواده های محترمشان تبریک عرض نموده و از صاحب ضیافت رمضان خاضعانه طلب می نماید که در این ماه بهترین سرنوشت را برای بندگان خالص خویش رقم زده باشد و موجبات رضایت امام عصر (عج الله تعالی فرجه شریف) در هنگام ارائه مقدرات عالم به درگاه الهی فراهم آمده باشد.

 روابط عمومی شهرداری منطقه یک

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید