روز جهانی قدس؛روز حیات اسلام است

کد خبر : 165951 خرداد 1399اخبار 0
آزادسازی قدس شریف از چنگ اشغالگران صهیونیست آرمانی است که به قول شهید سلیمانی خشمی عمیق را در دل مسلمانان نهفته کرده و این خشم در وقت مناسب بر سر صهیونیست‌ها ریخته خواهد شد.
روز جهانی قدس؛روز حیات اسلام است

 

نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان تحت عنوان روز قدس نشانه تدبير و دورانديشي حكيمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران براي حمايت از ملت مظلوم فلسطين بوده است تا براي هميشه مسئله فلسطين در ياد و خاطره مسلمین جهان زنده بماند و فراموش نكنند كه بيت المقدس پاره تن اسلام است .

روز جهانی قدس؛روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و روز بیداری ملل آزاده جهان و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی و همه مردم آزاده جهان دراعلام همبستگی و حمایت از مردم رنج‌کشیده فلسطین است تا حمایت خود را از حقوق قانونی مردم فلسطین و مخالفت خود را با اشغال‌گری، تجاوز و جنایات ضدبشری رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

روز قدس امسال اولین روز قدس بدون حضور سردار سلیمانی است . سرداری که نامش لرزه بر اندام دشمنان می انداخت . دشمنی که شهادت سردار سلیمانی آرزوی دیرینه اش بود نمیدانست که شهید سلیمانی به مراتب خطرناک تر از سردار سلیمانی است چرا که خونبهای شهید سلیمانی آزادی قدس شریف است یعنی به اهتزاز در آوردن علم پیروزی اسلام بر کفر جهانی . الیس الله بصبح قریب .

درست است که روز قدس امسال (۱۳۹۹ شمسی، ۱۴۴۱ قمری) بدون حضور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و به خاطر شیوع ویروس کرونا با شرایط خاص برگزار خواهد شد، اما مسئله فلسطین و تلاش برای آزادسازی قدس شریف از چنگ اشغالگران صهیونیست آرمانی است که به قول شهید سلیمانی خشمی عمیق را در دل مسلمانان نهفته کرده و این خشم در وقت مناسب بر سر صهیونیست‌ها ریخته خواهد شد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید