اقدامات و ادامه فعالیتهای واحد عمران شهرداری منطقه یک

کد خبر : 165881 خرداد 1399اخبار 0
واحد عمران شهرداری منطقه یک اقداماتی را در راستای بهبود منظر شهری ، تردد آسان شهروندان و همچنین هدایت آبهای سطحی با هدف ایجاد محیطی آرام برای شهروندان در دستور کارخود قرار داد .
اقدامات و ادامه فعالیتهای واحد عمران شهرداری منطقه یک

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ساری ، واحد عمران شهرداری منطقه یک با هدف استمرار خدمت بی منت و به منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و تردد شهروندان ، بهسازی معابر سطح منطقه را در دستور کار خود قرار داده است .برهمین اساس بهسازی و لکه گیری آسفالت بلوار بعثت ذغالچال و معابر اصلی هولا با هدف توجه ویژه به نواحی الحاقی و تحقق توسعه متوازن شهری اجرایی گردید.

در راستای پاسخگویی به نیاز های شهروندان و تسهیل در عبور و مرور و هدایت آبهای سطحی با هدف جلوگیری از حوادث احتمالی و ارتقای امنیت شهروندان جدول دوبل کوچه نیلوفر در فرح اباد ۱۵ و اندرخورا  ۳ در معلم عملیاتی گردیده است.

بر اساس این گزارش اجرای دریچه کانال کوچه فرهنگ ۲۱، جوشکاری دال میدان گلها در سلمان فارسی، کانال کوچه باهنر در معلم، ورودی صابونچی در قره جه و کوی قلیچ نیز از جمله مواردی بود که اجرایی گردید.

واحد عمران شهرداری منطقه با هدف بهسازی و زیباسازی محیط ، بهبود تردد خودروها ، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری اقدام به همسطح سازی پیاده رو خیابان دانش در بلوار طالقانی و ساماندهی محل عبور عابر در رفیوژ قبل از سه راه ملامجدالدین نموده است .

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید