همزمان با 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات صورت پذیرفت :

تجلیل از کارکنان روابط عمومی شهرداری منطقه یک ساری

کد خبر : 1655428 اردیبهشت 1399اخبار 0
به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در مراسمی با حضور رسول آگوشی معاونت فنی و عمرانی منطقه، داود اکبری مسئول حراست ، سید علی علوی مسئول امور اداری و علیرضا زارع مسئول اداره خدمات شهری منطقه از کارکنان حوزه روابط عمومی تقدیر و قدردانی شد .
تجلیل از کارکنان روابط عمومی شهرداری منطقه یک ساری

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه در این دیدار که با حضور رسول آگوشی معاونت فنی و عمرانی منطقه، داود اکبری مسئول حراست ، سید علی علوی مسئول امور اداری و علیرضا زارع مسئول اداره خدمات شهری منطقه و کارکنان روابط عمومی منطقه در واحد روابط عمومی منطقه برگزار شد ، معاونت فنی و عمرانی منطقه ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ، روابط عمومی را منعکس کننده اهداف یک سازمان دانست و افزود : روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصتی است تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی از یک سو و رعایت اخلاق حرفه ای در عملکرد خود از سویی دیگر، تلاش نموده و جایگاه این حرفه را در جامعه تثبیت نمائیم.
وی تصریح کرد : روابط عمومی، رکن اساسی در هر سازمانی است و انتظار می رود تا بتواند در راستای اهداف سازمان گامهای مؤثری بردارد .

آگوشی گفت : روابط عمومی همچون پلی میان مخاطبین، کارکنان و مدیر یک سازمان است ؛ اگر امروز روابط عمومی قوی و فعال داشته باشیم ، قطعاً هیچ دغدغه ای نخواهیم داشت.

وی در پایان اظهار داشت: پاسخگو بودن روابط عمومی ، آگاه سازی و اطلاع رسانی ، افزایش اعتماد ، جلب مشارکت های مردمی ، توجه به اینکه مردم دارای حق کسب اطلاعات هستند دلایل ارتباط روابط عمومی با رسانه ها است که همواره باید در این مجموعه مورد توجه قرار گیرد. 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید