رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری تصریح کرد:

اتحاد و همدلی، اساس کار آتش نشانان مرکز استان است

کد خبر : 1638910 اردیبهشت 1399اخبار 0
علی دومیرکلایی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در جلسه ای که با حضور معاونین و فرمانده عملیات سازمان تشکیل شد اظهار کرد: اساس کار سازمان و موفقیت های پی در پی در عملیات های مختلف جز اتحاد و همدلی نبوده و نخواهد بود.
اتحاد و همدلی، اساس کار آتش نشانان مرکز استان است

 

 به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، علی دومیرکلایی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مرکز استان، در جلسه ای که با حضور معاونین و فرمانده عملیات سازمان تشکیل شد اظهار کرد: اساس کار سازمان و موفقیت های پی در پی در عملیات های مختلف  جز اتحاد و همدلی نبوده و نخواهد بود.

 

علی دومیر کلایی افزود:همه همکاران اتش نشانم را برای فداکاری هایشان تحسین می کنم و قدردان ازخودگذشتی هایشان هستم.

 

وی تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم عملیات امداد و نجات و یا اطفاء حریق را در زمانی کوتاه و موثر عمل کنیم حتما باید آموزش مداد و نجات و تربیت بدنی و آدگی جسمانی را با جدیت و دقت هر چه تمام تر ادامه دهیم .

 

دومیر کلایی در ادامه به حریق خیابان فرهنگ در ساعتهای اولیه صبح اشاره کرد و گفت:از آتش نشانان فداکار جز این انتظار نیست که با ایثار خود حافظ مال و جان حادثه دیدگان هستند.

 

رئیس سازمان اتش نشانی نیاز سازمان به تجهیزات امداد و نجات اشاره کرد و گفت:خوشبختانه شهردار ساری اشرافیت کامل به سازمان دارد و تا به امروز توجهی ویژه به آتش نشانان داشته و در آینده مجهزتر و به روز تر از قبل خواهیم شد.

 

وی ادامه داد: متاسفانه در هشت روز اخیر از ۲۵۸۰تماس تلفنی با سامانه سازمان ۷۵درصد تماس ها مزاحمت تلفنی را نشان می دهد.

 

علی دومیر کلایی افزود:مزاحمت تلفنی خستگی تیم همیشه بیدار سامانه ۱۲۵ را بیشتر می کند.

 

وی به ۳۰۰ تماس برای امداد و نجات شهروندان اشاره کرد و گفت:از ۳۰۰تماسی که با سازمان آتش نشانی گرفته شد بیش از ۴۰عملیات امداد و نجات از ایستگاه های مختلف اتش نشانی ساری به محل حادثه اعزام شدند.

 

دومیرکلایی تصریح کرد:از نجات صاحبخانه در پشت بام منزل مسکونی تا نجات شهروندان از داخل خودروی آتش گرفته را همکاران با سرعت و دقت به سرانجام رساندند.

 

رئیس سازمان اتش نشانی شهرداری ساری به مقدم بودن ایمنی در کار اشاره کرد و اذعان داشت: سازمان آتش نشانی شهرداری ساری با شش ایستگاه و تیم واکنش سریع سازمان در تمام شیفت های کاری برای امداد و نجات شهروندان آماده فداکاری است.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید