رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری خبر داد:

آزمون ارتقاء شغلی آتش نشانان ساروی برگزار شد

کد خبر : 1629431 فروردین 1399اخبار 0
علی دومیرکلایی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری گفت: آزمون ارتقاء شغلی آتش نشانان ساروی با هدف انتخاب سرپرست شیفت یکی از ایستگاه های آتش نشانی برگزار شد
آزمون ارتقاء شغلی آتش نشانان ساروی برگزار شد

 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، علی دومیرکلائی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مرکز استان با اشاره به برگزاری آزمون ارتقاء شغلی آتش نشانان ساروی ، اظهار کرد: در راستای ایفای جایگاه شایسته سالاری، آزمون ارتقاء شغلی برای اولین بار در استان با هدف انتخاب سرپرست شیفت یکی از ایستگاه های آتش نشانی برگزار شد.

 

وی افزود: این آزمون از سه بخش تئوری،عملی و ورزشی تشکیل شده که با سنجش میزان آمادگی افراد در این سه بخش شایسته ترین فرد ارتقاء خواهد یافت.

 

دومیرکلایی ادامه داد: تحرک و پویایی نیروهای آتش‌نشانی و افزایش قدرت عملیاتی این نیروها از مهمترین اهداف سازمان آتش‌نشانی ساری است و در این راستا برگزاری آزمون های مختلف در دستور کار سازمان خواهد بود.

 

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری تصریح کرد:کارکنان این سازمان باید از میزان امادگی بالایی در بخش های مختلف امدادی و نجات برخوردار باشند و بر این اساس برنامه ریزی کردیم که از بین بهترین ها ، مسئول انتخاب کنیم.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید