صبح چهارشنبه بیستم فروردین 99 صورت گرفت؛

قدردانی شورای اسلامی شهر ساری از مدیران شهرداری جهت اهتمام ویژه در عرصه مقابله با کرونا

کد خبر : 1623120 فروردین 1399اخبار 0
قدردانی شورای اسلامی شهر ساری از مدیران شهرداری جهت مقابله با کرونا انجام شد.
قدردانی شورای اسلامی شهر ساری از مدیران شهرداری جهت اهتمام ویژه در عرصه مقابله با کرونا

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری ساری؛ مصطفی مهربانیان ریاست سارمان در جلسه قدردانی شورای اسلامی شهر ساری از مدیران شهرداری جهت اهتمام ویژه در عرصه مقابله با کرونا حضور یافت.

مصطفی مهربانیان با بیان اینکه در تاریخ 11 اسفند اولین مورد مشکوک از طریق شهردار محترم گزارش شد، افزود: در ابتدا پروتکل خاصی در بحث تغسیل، تکفین و تدفین اموات وجود نداشت و اقدامات را با شرایطی خاص ادامه دادیم. البته همه اموات را با رضایت کامل خانواده ها خاکسپاری نمودیم.
 
وی به تلاش های مجاهدانه و شبانه روزی همکارانش در سازمان مدیریت آرامستان ها در طول یک ماه و نیم اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: کارکنان سازمان، وظیفه خود را انجام می دهند اما ارزش کارهای این عزیزان زمانی مشخص می شود که می بینیم در بحث تدفین اموات مبتلا به کرونا، با جانفشانی در متن کار قرار دارند.
 
 
وی با اشاره به مبالغی که از خانواده متوفیان بابت عملیات تغسیل، تکفین و تدفین دریافت می شود، گفت: بنده سابقاً منتقد جدی دریافت این مبالغ بوده ام اما حال خودم به عنوان رئیس سازمان درک می کنم با توجه به سطح خدماتی که ارائه می شود، میزان دریافتی ها بسیار ناچیز است.
 
مهربانیان با اشاره به اجرای پروژه همسطح سازی قبور از سوی سازمان مدیریت آرامستان ها در آرامگاه ملامجدالدین ساری خاطرنشان کرد: در این زمینه هیچ شکایتی از ما صورت نگرفته اما متأسفانه این پروژه خوب حدود یک ماه و نیم است که فقط به دلیل مشکلات مالی متوقف شده لذا خواهشم از شهرداری این می باشد که حمایت های مالی لازم را انجام دهند تا آن را به سرانجام مطلوب برسانیم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید