سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ساری اقدام کرد:

آموزش در فضای مجازی ویژه مشترکین خانه های شهروندی

کد خبر : 1621820 فروردین 1399اخبار 0
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ساری در راستای مقابله با شیوع و گسترش ویروس کرونا و ترویج شعار《 در خانه بمانیم》، آموزش در فضای مجازی ویژه مشترکین خانه های شهروندی را در دستور کار دارد
آموزش در فضای مجازی ویژه مشترکین خانه های شهروندی

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، این روزها با گسترش ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای جهان ، دورکاری یا آموزش از راه دور و کار کردن در منزل به منظور پیشگیری از سرایت این ویروس و قطع زنجیره انتقال آن از یک سو و عدم توقف فعالیت ها توصیه شده است.

 

در این راستا، سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری با محوریت خانه های شهروندی برحسب وظیفه ای که در قبال شهروندان و ارتقاء سطح آگاهی آنها دارد، در راستای ادامه خدمات رسانی به مشترکین خود در روزهایی که همشهریان در جهت مقابله با شیوع و گسترش ویروس کرونا در منزل هستند با شعار《 در خانه بمانیم》، اقدام به آموزش از راه دور در فضای مجازی نموده است. این فعالیت ها در حوزه های اشتغالزایی و توانمندسازی ،آموزش شهروندی، کودک ونوجوان ، کاهش آسیب اجتماعی و سلامت شهروندی می باشد.

 

از جمله آموزشهایی که در حال ارائه می باشد شامل ؛ بازی های کودکانه ، معرفی کتاب ، آشپزی ، ورزش ، کاردستی ، خیاطی و... می باشد.

 

شهروندان گرامی می توانند با مراجعه به کانال اینستاگرام خانه های شهروندی از خدمات این مراکز بهره مند شوند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید