رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر خبر داد:

اجرای مانور بزرگ ضد عفونی معابر برای مقابله با ویروس کرونا در ساری

کد خبر : 1618012 فروردین 1399اخبار سازمان 0
سیدد سعید حسینی گفت: با همت شهرداری ساری و با مشارکت سازمان حمل و نقل بار و مسافر و سازمان های تابع عملیات گسترده ضدعفونی معابر و محلات شهر ساری برگزار شد.
اجرای مانور بزرگ ضد عفونی معابر برای مقابله با ویروس کرونا در ساری

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری،حسینی رئیس سازمان حمل و نقل اظهار کرد:مانور بزرگ ضدعفونی معابر شهر ساری در روز دوشنبه یازدهمین روز از فروردین ۹۹ جهت مقابله با شیوع و انتشار ویروس کرونا با تأکید عباس رجبی شهردار ساری و به همت مجموعه شهرداری ساری و سازمان حمل و نقل بار و مسافر و سازمانهای تابعه شهرداری انجام شد. 

وی از تلاش بی وقفه پرسنل خدوم سازمان حمل و نقل و بهره برداران این ناوگان و سایر نیروهای شرکت کننده در این مانور بزرگ تشکر کرد و افزود: سازمان حمل و نقل در کنار شهرداری و سازمان های تابعه آن تمام تلاش خود را در  مسیر خدمت رسانی به شهروندان با اصل خدمتی مبتنی بر مدیریت جهادی بکار گرفته است و از آغار بحران کرونا روزانه اقدام به ضد عفونی ناوگان حمل و نقل و ایستگاه های انتظار و ارگان های دیگر شهر ساری کرده است.

 

حسینی در پایان اضافه کرد:این اقدامات،روزانه با همه توان و همت جهت مقابله با این ویروس تا پایان این بحران انجام می شود،تا شهروندان با خیالی آسوده تر در صورت ضرورت از وسایل نقلیه عمومی شهری استفاده کنند و از این اپیدمی در امان باشند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید