در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا انجام شد:

توزیع ۵۰۰۰ ماسک و محلول ضدعفونی در ناوگان حمل و نقل درون شهری ساری

کد خبر : 1614310 فروردین 1399اخبار 0
سازمان حمل و نقل بار و مسافر با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری اقدام به توزیع ۵۰۰۰ ماسک و محلول ضدعفونی در ناوگان حمل و نقل درون شهری نمود
توزیع ۵۰۰۰ ماسک و محلول ضدعفونی در ناوگان حمل و نقل درون شهری ساری

 

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، سید سعید حسینی رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری مرکز استان، گفت: ۵۰۰۰ محلول و ماسک بهداشتی به تمامی ناوگان حمل و نقل درون شهری در شهر ساری با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری توزیع شد.

 

حسینی ادامه داد: برنامه انجام عملیات ضدعفونی و توزیع اقلام بهداشتی برای تمامی سه هزار و شش دستگاه تاکسی‌ و ۶۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس نیز انجام شده است که همه آن‌ها موظف به رعایت اصول بهداشتی به صورت مداوم هستند.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه ناوگان حمل و نقل شهری، وظیفه جابجایی مسافران را به صورت مداوم برعهده دارد، در تلاشیم تا با انجام اقدام‌های لازم از شیوع بیشتر این ویروس جلوگیری کنیم.

 

در پایان، رییس سازمان حمل و مقل بار و مسافر شهرداری ساری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، مردم تلاش کنند در خانه بمانند و از ناوگان حمل و نقل عمومی در صورت ضرورت استفاده کنند.

 

گفتنی است روزانه ضدعفونی وسایل نقلیه عمومی شهری بصورت روزانه انجام می شود و  همچنین ۲۰ مرحله اقلام بهداشتی بین بهره برداران حمل و نقل توزیع شده است.

 

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید