بیست و چهارمین مرحله ضدعفونی به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا در سال جدید:

کد خبر : 161336 فروردین 1399اخبار سازمان 0
‎ماسک و محلول ضدعفونی بین بهره برداران ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ساری توزیع شد
بیست و چهارمین مرحله ضدعفونی به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا در سال جدید:

 


‎رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری گفت: به منظور پیشگیری از گسترش و شیوع ویروس کرونا،بیست و چهارمین مرحله توزیع ماسک و محلول ضدعفونی بین بهره برداران ناوگان حمل و نقل شهر ساری در سال ۹۹ انجام شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری،سید سعید حسینی اظهار داشت: این سازمان تمام توان خود را برای پیشگیری ازگسترش شیوع کرونا و حفظ سلامتی شهروندان به کار بسته است.
وی افزود: به دنبال شیوع و اپیدمی ویروس کرونا در سطح کشور این سازمان تمام تلاش خود را در راستای پیشگیری ازگسترش شیوع این ویروس در سال جدید انجام می دهد.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری ادامه داد: در همین راستا کلیه وسایل نقلیه تحت نظارت ناوگان حمل و نقل عمومی به صورت مستمر و مرتب ضدعفونی و گندزدایی می شود.
حسینی از ادامه روند ضدعفونی وسایل نقلیه عمومی و توزیع محلول ضدعفونی و ماسک بین این بهره برداران در ساری خبر داد.
وی همچنین بیان کرد: دستورالعمل‌های بهداشتی نیز در قالب برچسب در اختیار رانندگان جهت نصب در داخل تاکسی و اتوبوس ها قرار گرفته تا در معرض دید مسافران باشد.
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری از کلیه رانندگان ناوگان حمل و نقل درخواست کرد در صورت نیاز مجدد به محلول ضد عفونی کننده،نماینده خطوط با مراجعه به خودروهای گشت و بازرسی این محلول را تحویل و در بین بهره برداران توزیع کنند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید