پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت فرا رسیدن سال نو و عید نوروز

کد خبر : 161101 فروردین 1399اخبار 0
یک اتفاق نو؛ این رمز دلگشای بهار است.همه هستی بهار در این واژه خلاصه می‌شود؛همه فلسفه بهار همین است.تازگی،طراوت و نوشدن.
پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت فرا رسیدن سال نو و عید نوروز

بسمه تعالی
. "يا مقلب القلوب و الابصار،يا مدبر الليل و النهار،يا محول الحول و الاحوال،حول حالنا الي احسن الحال"

یک اتفاق نو؛ این رمز دلگشای بهار است.همه هستی بهار در این واژه خلاصه می‌شود؛همه فلسفه بهار همین است.تازگی،طراوت و نوشدن.

بهار،بهترین بهانه برای آغازهای دوباره است و در این آغاز،بار دیگر از قادر متعال،از هستی بخش یکتا،نیرو و توان برای ساختن شهر و فردایی بهتر را طلب می‌کنیم؛باشد که سخاوت و طراوت بهار،جان مایه روزهایمان باشد.

نوروز،نماد خيزش و حيات مجدد و شروع دوباره در مرتبه‌اي بالاتر و والاتر است؛فرصت مغتنمي است تا در طليعه‌ بهاران شاهد تغییر در طبیعت و نیز تحول در افکارمان برای رشد و تعالی و حرکت در مسیر پیشرفت باشیم.

در سالی که گذشت با همراهی و همدلی شهروندان عزیز ساروی فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته و گام های برداشته شده در جهت توسعه و پیشرفت شهرمان را رفته رفته محکم تر و استوارتر ساختیم .

با اتکال بر خداوندمنان و اميد به فردايي بهتر و بهاري پربارتر،در این عیدسعیدباستانی بر آستان آفريدگار يگانه سر به سجده شکر مي گذاريم و دلمان را به نسیم دل انگیز رحمانی روشن می کنیم .
ز کــوی یار می‌آید نسیـــم بـاد نـــوروزی
از این باد از مدد خواهی چراغ دل برافروزی
همچنین یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و مدافعان وطن،امام شهدا و همه رزمندگان،ایثارگران و جانبازان را گرامی داشته و فرارسیدن بهار و عید نوروز را به همه شهروندان گرانقدر ساروی صمیمانه تبریک عرض نموده و از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات روزافزون در جهت رشدوشکوفایی هرچه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و بهره گیری از منویات رهبرمعظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)را مسئلت می نماییم.
از همه همکارانمان در مجموعه شهرداری بابت همه تلاش هایشان در طول سال ۹۸ سپاسگزاریم.سپاس ویژه داریم از همکارانمان در سازمانها و دوایر مختلف که به اعتقاد ما پس از کادر پزشکی و درمان در صف اول مقابله با ویروس کرونا قرار داشتند و الحق که در مراحل مختلف، بی تعطیلی و توقف پای کار ایستادند.
امیدکه برای شهرمان ساری و همه شهروندان،برای این کشور و همه هموطنان،سالی پر برکت،نشسته بر خوان فضل و نعمات الهی مقدر گردد.به شکرانه بهار،فصل فرصت‌های نو و رویش‌های دوباره و به پاس نعمت امنیت و سلامت،خدمتگزار مردم خواهیم بود؛باشدکه بهار،جاودانه در دل‌ها باشد،باشدکه بهار،بهار جان‌ها باشد.

علیجان شمشیربند/رییس شورای اسلامی شهرساری
عباس رجبی/شهردارساری

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید