توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده برای نابودی ویروس کرونا از سوی سازمان مدیریت پسماند ساری

کد خبر : 1597415 اسفند 1398اخبار 0
محلول ها ی ضد عفونی در قالب بطری های یک لیتری تهیه شده و از روز پنجشنبه در سطح شهر و در ایستگاه های تفکیک پسماند خشک بصورت رایگان در بین شهروندانی که عضو تپش باشند توزیع خواهد شد.
توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده برای نابودی ویروس کرونا از سوی سازمان مدیریت پسماند ساری

 


توزیع رایگان محلول ضدعفونی کننده برای نابودی ویروس کرونا


در روزگاری که عده‌ای در بحران به‌ وجود آمده به‌ دنبال سودجویی و منفعت‌ طلبی بوده و اقلام بهداشتی و مورد نیاز جامعه را احتکار کرده و به چند برابر قیمت می‌فروشند، شهرداری ساری ‌با توزیع رایگان محلول‌های ضدعفونی‌کننده دست مهربانی به‌ سوی دیگران دراز کرده تا هر کس به سهم خود در این روزها گامی مثبت برای مقابله با شیوع کرونا در سطح جامعه بردارد.
به همین علت و با توجه به کمبود محلول ضد عفونی کننده در جامعه، سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری اقدام به توزیع رایگان این محلول میکند.

سید سلمان ابوالقاسمی رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در خصوص این اقدام، اظهار داشت: با توجه به لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و تاکید شهردار محترم ساری بر ضرورت ضدعفونی کردن مکان های عمومی این توزیع انجام خواهد شد.

ابوالقاسمی افزود: محلول ضدعفونی کننده توسط پرسنل سازمان بسته بندی شد که این محلول چندین برابر اثربخشی بیشتری دارد.

رییس سازمان مدیریت پسماند اظهار داشت: این محلول ها در قالب بطری های یک لیتری تهیه شده است که از روز پنجشنبه در سطح شهر و در ایستگاه های تفکیک پسماند خشک بصورت رایگان در بین شهروندانی که عضو تپش باشند توزیع خواهد شد.

گفتنی است؛ طبق اعلام سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری، کلبه های تپش برای توزیع رایگان این محلول ها آماده ارائه به شهروندان می باشند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید