رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری خبر داد :

در راستای جلوگیری از شیوع و انتشار ویروس کرونا ساری روزانه ضدعفونی می شود

کد خبر : 1593211 اسفند 1398اخبار 0
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری گفت: حسب تاکید و دستور رجبی شهردار مرکز استان و با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، شهر ساری هر روز ضدعفونی خواهد شد
در راستای جلوگیری از شیوع و انتشار ویروس کرونا ساری روزانه ضدعفونی می شود

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ،علی دومیرکلایی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اظهار کرد: دومین مرحله از ضد عفونی کردن معابر و اماکن عمومی شهر ساری ساعت 3 صبح امروز یکشنبه آغاز شد.

 

وی افزود: حسب تاکید و دستور عباس رجبی شهردار ساری مبنی بر برنامه ریزی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان، در این راستا یکی از برنامه های روزانه آتش نشانان ضد عفونی کردن تمامی معابر و اماکن عمومی سطح شهر است.

 

دومیرکلایی تصریح کرد: در این طرح آتش نشانان در دو نوبت ساعت 3 صبح و ساعت 3 عصر اقدام به ضد عفونی کردن شهر می کنند لذا لازم است شهروندان و کسبه های بازار همکاری لازم را با آتش نشانان بعمل آورند.

 

 

وی با اشاره به اینکه ضد عفونی کردن ممکن است ، سه تا چهار ساعت بطول انجامد، از شهروندان خواست در این مدت از پارک کردن خودرو در حاشیه خیابان خودداری نمایند.

 

گفتنی است سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری نیز با شستشوی جداول و لایروبی کانال ها در زمینه جلوگیری از انتشار ویروس کرونا فعالیت دارد.

 

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری هم نظافت و ضدعفونی بوستان های سطح شهر را مستمر در حال انجام است.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید