در بزرگترین بلوار مرکز مازندران:

شمارش معکوس برای افتتاح پروژه بهسازی ورودی جنوبی شهر آغاز شد

کد خبر : 1547722 دی 1398اخبار 0
عباس رجبی شهردار مرکز استان و فرامرز نقیبی عضو شورای اسلامی شهر از پروژه بهسازی ورودی جنوبی شهر بازدید کردند.
شمارش معکوس برای افتتاح پروژه بهسازی ورودی جنوبی شهر آغاز شد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان و فرامرز نقیبی عضو شورای اسلامی شهر از پروژه بهسازی بلوار کشاورز در جنوب شهر بازدید کردند.

 

در این بازدید شهردار ساری با قدردانی از مدیریت و کارکنان پرتلاش سازمان عمران، بر رعایت دقیق ضوابط فنی و اجرایی پروژه مذکور تاکید کرد.

 

رجبی با بیان اینکه زیبایی منظر شهری و توسعه مطلوب فضای تردد شهروندان را در اجرای پروژه بلوار کشاورز هدف گذاری کرده‌ایم، گفت: با توجه به توانمندی سازمان عمران، عملیات پیاده رو سازی و سایر مراحل تکمیلی توسعه این بلوار توسط کارکنان این سازمان به سرانجام خواهد رسید.

 

 

شهردار ساری طول این پروژه را 3 هزار و 200 متر اعلام کرد و  احداث 3 هزار و 500 متر کانال جهت هدایت آبهای سطحی، احداث جدول رفیوژ به طول 6 هزار و 200 متر، احداث جدول کانیو به طول 740 متر، نصب 104 تیر روشنایی را شمار اقدامات انجام شده در این پروژه برشمرد.

 

وی با اعلام اینکه تاکنون 12 هزار مترمربع آسفالت و تعریض معبر در این مکان اجرا شده است، ادامه داد: همچنین 5هزار متر مکعب عملیات خاکریزی در این پروژه انجام شده است.

 

 

فرامرز نقیبی، عضو شورای اسلامی شهر در این بازدید گفت: بهسازی و توسعه خدمات عمرانی در ورودی جنوبی ساری نتیجه تلاش ها و زحمات مجدانه مدیریت و کارکنان سازمان عمران است که امیدوارم شاهد رشد خدمت رسانی در این منطقه باشیم.

 

بلوار کشاورز با 6/5 کیلومتر طول به عنوان بزرگترین بلوار ساری، در منطقه سه شهری واقع شده است.   

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید