جلسه پیش بینی بودجه سال 99 شهرداری مناطق سه گانه

کد خبر : 1529210 آذر 1398حوزه مدیریت 0
جلسه ای در راستای بررسی و پیش بینی بودجه سال 99 با حضور رئیس اداره درآمدهای عمومی، مدیر طرح برنامه، مدیر مالی شهرداری ساری و شهرداران مناطق سه گانه به میزبانی شهرداری منطقه برگزار گردید.
جلسه پیش بینی بودجه سال 99 شهرداری مناطق سه گانه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، صبح امروز جلسه ای به میزبانی شهرداری منطقه و با حضورامینی رئیس اداره درآمدهای عمومی، باقرزاده مدیر طرح و برنامه و طالشی ریس مالی شهرداری ساری،  احمدی شهردار منطقه یک، عطایی شهردار منطقه دو، رئیسی شهردار منطقه سه و دیگر مسئولین و کارشناسان به منظور بررسی وضعیت درآمدی در سال جاری و برنامه ریزی و پیش بینی  بودجه سال 99 در سالن جلسات منطقه برگزار گردید.

 

 

براساس این گزارش، در این جلسه در خصوص  نیازمندی ها در حوزه های عمرانی و درآمدی جهت اعمال در بودجه، وصول مطالبات،  افزایش و شناخت منابع درآمدی، جمع آوری اطلاعات، برنامه ریزی جهت اجرای پروژه ها و صرفه جویی در هزینه پرداخته شد.

 

 

در ادامه اهداف و سیاست های مدیریت شهری مبنی برکاهش هزینه ها و افزایش درآمد مورد تاکید قرار گرفت و بیان شد: لازمه تحقق این امر همکاری و هماهنگی مجموعه شهرداری می باشد  تا با تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی مدون در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به شهروندان و جذب درآمد موجب فراهم آوردن رضایت شهروندان نیز شویم.

 

 

در پایان این نشست، حاضرین در جلسه به بررسی و شرح وضعیت موارد موجود پرداختند و نقطه نظرات خود را جهت ایجاد درآمدهای پایدار و برنامه ریزی جهت تحقق بودجه 99 به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید