رییس سازمان آرامستان های شهرداری ساری خبر داد:

هم‌سطح سازی آرامستان ساری با رویکرد زیباسازی بصری

کد خبر : 1510520 آذر 1398اخبار 0
مصطفی مهربانیان رییس سازمان آرامستان های شهرداری ساری ضمن تشریح فعالیت های این سازمان گفت: طرح هم سطح سازی قطعه سه و تجهیز و بهسازی مبلمان آرامگاه در حال انجام است
هم‌سطح سازی آرامستان ساری با رویکرد زیباسازی بصری

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، مصطفی مهربانیان رییس سازمان آرامستان های شهرداری ساری با اشاره به لزوم بهسازی و زیبایی بصری آرامستان های شهر ساری اظهار داشت:بازسازی سر درب ورودی آرامگاه عمومی ساری و رنگ آمیزی دیوارهای این آرامگاه در دست اجراست.

 

 

وی ،احداث سالن اجتماعات جدید به ظرفیت 160 نفر را از دیگر فعالیت های سازمان آرامستان های شهرداری برشمرد و افزود:بهسازی روشنایی معابر در محوطه آرامگاه و نصب سیستم های صوتی جدید در سالن اجتماعات جهت رفاه حال شهروندان عملیاتی شده است.

 

مهربانیان، به رنگ آمیزی جداول آرامگاه و آماده سازی تالار اجتماعات اشاره کرده و ادامه داد: زیباسازی بصری  آرامگاه در دستور کار قرار گرفته است.

 

رییس سازمان آرامستان های شهرداری ساری گفت: طرح هم سطح سازی قبور در قطعه سه جهت افزایش ظرفیت تدفین آغاز شده است.

 

وی به بهسازی فضای سبز محوطه آرامگاه بهشت رضا در شهید زارع اشاره کرده و افزود: کاشت 200 اصله درخت نارنج در محوطه آرامگاه نیز در حال انجام است.

 

 

مهربانیان ساخت ایستگاه نذورات و ادعیه در آرامگاه را از دیگر فعالیت های سازمان آرامستان های شهرداری ساری عنوان کرد و اظهار داشت: طراحی و لایت باکس برای زیارت اهل قبور و نصب تابلوهای ادعیه نیز اجرا شده است.

 

رییس سازمان آرامستان های شهرداری ساری ضمن تاکید بر لزوم ارتقاء سطح روحیه معنوی و ایجاد نشاط در میان کارکنان این سازمان،  خاطر نشان کرد: تیم فوتسال سازمان آرامستان های شهرداری ساری قهرمان مسابقات فوتسال کشوری به میزبانی مشهد مقدس شد.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید