رشد و توسعه شهری؛

دستاورد همگامی شورا و شهرداری ساری / استمرار همدلی در مرکز مازندران

کد خبر : 149183 آذر 1398اخبار 0
همگامی و همراهی شورای اسلامی شهر و شهرداری در تحولات شهری مبنای رشد و توسعه است. بازدید صبح یکشنبه رییس و عضو شورای اسلامی شهر و شهردار ساری از پیشرفت فیزیکی از پروژه پل تا پل، تحقق این رویداد مهم بوده است
دستاورد همگامی شورا و شهرداری ساری / استمرار همدلی در مرکز مازندران

 

 

به گزارش روابط عمومی و روابط بین الملل شهرداری ساری، خدمات رسانی به شهروندان ، رفاه و آرامش مردم جزء مهمترین اهداف شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری و ایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح شهرنیز از مولفه‌های ایجاد شهری زیبا و مُدرن است که اینبار با همدلی و همراهی اعضای شورای شهر و شهرداری ساری در بخش جنوب شرقی مرکز استان با احداث پل کابلی و انجام عملیات بازگشایی میانگذر از «پل کابلی شهید رنجبر تا پل های شهید نوری» نمود پیدا کرده است .

 

 

پروژه ای که علاوه بر تسهیل در عبور مرور، با قابلیت چشم اندازگردشگری شهری در مرکز استان و با همگامی و همدلی نمایندگان مردم در پارلمان شهری و شهردار با الگوی تلفیقی عمرانی و توسعه گردشگری در دستور کار شورا و شهرداری ساری قرار گرفت وهم اکنون عملیات اجرایی آن در حال انجام است .

 

بر این اساس صبح یکشنبه سومین روز از آذر ماه ، علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر  ، قاسم قاسمی عضو این شورا ، شهردار مرکز استان و برخی از مسئولین شهرداری از پروژه «پل تا پل» بازدید کردند.

 

 

گفتنی است، شهرداری ساری که با ایجاد پروژه‌های درون شهری با پیوست گردشگری نقش بسیار زیادی در جذب گردشگر دارد اینبار با تکیه بر این موضوع و با رویکرد آسایش شهروندان اقدامات خوبی بمنظور زیباسازی مبلمان شهری و رفاه شهروندان با جدیت تمام ،تلاش شبانه روزی خود را برای تکمیل این پروژه آغاز کرده است تا در آینده‌ای نزدیک تغییرات خوشایندی را در فضای شهری در میان رود و بوستان و باغات سبز و مفرح به شهروندان فهیم دیار «ابن شهرآشوب »هدیه کند.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید