رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری خبر داد:

امدادرسانی به 256 حادثه طی مهر ماه سال جاری

کد خبر : 1476018 آبان 1398اخبار 0
سید حمید هاشمی با اشاره به فعالیت های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در ماه گذشته گفت: در مهر ماه گذشته 256 عملیات اطفایی و امداد و نجات انجام شد که خوشبختانه طی عملیات صورت گرفته 40 نفر از شهروندان و هموطنانمان از حوادث نجات يافتند
امدادرسانی به 256 حادثه طی مهر ماه سال جاری

 

به گزارش روابط عمومي و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري مرکز استان، ،سید حمید هاشمی رئیس این سازمان از امدادرسانی به 256 حادثه  طي مهر ماه گذشته خبر داد.

 

وي افزود: از تعداد عمليات هاي انجام شده  101 مورد اطفاي حريق و 155 مورد امداد و نجات در گزارشات آتش نشانان به ثبت رسیده است .

 

هاشمی ضمن قدردانی از فعالیت و تلاش شبانه روزی آتش نشانان در ارائه خدمات به شهروندان،  تصریح كرد: طي مدت مذكور ، 300 خودرو آتش نشاني به همراه یک هزار مامور آتش نشان به محل حادثه اعزام شد كه طي عمليات هاي صورت گرفته ، خوشبختانه 40 نفر از شهروندان و هموطنانمان از حوادث نجات يافتند .

 

وي به خسارات ناشي از حوادث اشاره كرد و افزود: متاسفانه 10 نفر در اثر حوادث رخداده طي اين مدت مصدوم شده و یک نفر نيز جان خود را از دست داد.

 

هاشمی با اشاره به خدمات این سازمان حتی فراتر از محدوده شهری،تصریح كرد: اين سازمان 200 مامور آتش نشان را جهت انجام 53 عمليات به خارج از محدوده ی شهری اعزام كرد.

 

وی بيشترين علت آتش سوزي در مهر ماه را به ترتيب آتش سوزي ناشي از عدم رعایت موارد ایمنی و بی احتیاطی در استفاده از مواد جامد سوز با عاملیت انسانی و برق عنوان كرد. 

 

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری ضمن تقدیر از همكاري شهروندان، از آنان خواست به موارد ايمني توجه بیشتری نموده و در صورت بروز حوادث ضمن حفظ خونسردی، با شماره  گیری 125 ، نوع حادثه و آدرس دقیق را اطلاع رسانی نمایند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید