با حضور رییس دفتر مقام معظم رهبری:

مراسم تکریم و معارفه نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار شد

کد خبر : 1474016 آبان 1398اخبار 0
مراسم تکریم و معارفه نماینده محترم ولی فقیه در استان با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی ریاست محترم دفتر مقام معظم رهبری، استاندار مازندران، ائمه جمعه شهرهای استان، نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی، عباس رجبی شهردار ساری، مسئولان استانی و جمعی از خانواده معظم شهدا برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه نماینده محترم ولی فقیه در استان برگزار شد

 

 

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، مراسم معارفه حضرت آیت الله محمدباقرمحمدی لائینی به عنوان نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه مرکز استان و تکریم حضرت آیت الله نورالله طبرسی با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی ریاست محترم دفتر مقام معظم رهبری، احمد حسین زادگان استاندار مازندران، ائمه جمعه شهرهای استان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، عباس رجبی شهردار ساری، مسئولان استانی و جمعی از خانواده معظم شهدا در مجتمع اهل بیت(ع) برگزار شد.

 

 

 

آیت الله محمد محمدی‌گلپایگانی در این مراسم با بیان اینکه آیت الله محمدی لائینی چهره شناخته شده استان مازندران است، افزود: ایشان شخصیتی فاضل، درس‌خوانده و با تقوا است.

 

وی افزود: پیش از سفر به مازندران، مقام معظم رهبری به بنده فرمودند سلام مرا به مردم دیار علویان برسانید.

 

 

حضرت آیت الله محمدباقر محمدی‌لائینی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان مازندران و آیین معارفه نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه قدردان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستم که این لیاقت را به بنده دادند، گفت: از همه مسؤولان کشوری، استانی و مردم عزیز که در این مراسم شرکت کردند قدردانی می‌کنم.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران با قدردانی از زحمات آیت‌الله طبرسی نماینده سابق رهبر معظم انقلاب در مازندران، عنوان کرد: ایشان شخصیتی وحدت‌آفرین در استان بودند و برای وی آرزوی سلامتی می‌کنم.

 

 

وی با بیان اینکه دورنمای کار بنده و چشم‌انداز بنده برای آینده مازندران "مازندران سالم و رشد یافته" است، تصریح کرد: مازندران سالم یعنی شاخص‌های آسیب‌های اجتماعی به حداقل برسد، رشد یافته یعنی توسعه همه‌جایی و همه‌جانبه در استان داشته باشیم.

 

احمد حسین زادگان  استاندار مازندران نیز در این مراسم با خیرمقدم به مسئولان ملی حاضر در نشست، اظهار داشت: نشست امروز شورای اداری مازندران ویژه ترین شورای اداری مازندران بوده چرا که تکریم و معارفه دو شخصیت ذی قیمت است.

 

وی با تبریک انتصاب نمایندگی ولی فقیه در مازندران به آیت الله محمدی لایینی، گفت: آرزوی سلامتی برای آیت الله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران داریم. وی تلاش خوبی در 40 سال گذشته برای استان منشا خدمات و خیر بودند.

 

حسین زادگان با بیان اینکه همه جریانات و گروه‌های سیاسی در فضای امن و آرامش برای محور توسعه استان حول نماینده ولی فقیه در مازندران فعالیت داشتند، افزود: اکنون نیازمند وفاق و همدلی در بیش از هر زمان دیگری در مازندران هستیم.

 

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید