شهردار ساری در دیدار با فرمانده انتظامی استان مازندران

آمادگی مدیریت شهری جهت همکاری با نیروی انتظامی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی

کد خبر : 1449718 مهر 1398اخبار 0
عباس رجبی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به سردار میرفیضی و کارکنان مجموعه انتظامی استان ، گفت: شهرداری ساری آمادگی همکاری با نیروی انتظامی جهت توسعه حوزه های فرهنگی و اجتماعی را دارد
آمادگی مدیریت شهری جهت همکاری با نیروی انتظامی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی

 

 

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار ساری، به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در دفتر سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران با وی دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار، رجبی شهردار مرکز استان ضمن تبریک و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: مجموعه شهرداری نیز همانند نیروی انتظامی در ارتباط مستقیم با مردم است و بصورت شبانه روزی در حال انجام وظیفه می باشد و در این راستا می توان با همکاری و هماهنگی بیشتر میان مدیریت شهری و نیروی انتظامی خدمات مناسب تری را به مردم ارائه کرد.

 

وی افزود: آرامش امروز خود را  مدیون تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی هستیم و امیدواریم همواره در مسیر خدمت رسانی به شهروندان بیش از پیش موفق باشید.

 

شهردار ساری کسب رضایتمندی شهروندان را هدف اصلی مدیریت شهری عنوان کرد و ادامه داد: قانونمداری سرلوحه فعالیت های مجموعه شهرداری است.

 

 

رجبی در پایان خاطر نشان کرد: شهرداری ساری آمادگی همکاری با نیروی انتظامی جهت توسعه حوزه های فرهنگی و اجتماعی را دارد.

 

سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران نیز با قدردانی از رجبی شهردار ساری ، گفت: نیروی انتظامی نیز از همکاری و تعامل با شهرداری در زمینه های مختلف استقبال می کند

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید