در جلسه ستاد مهر شهرداری ساری تاکید شد:

برنامه ریزی و آمادگی مدیریت شهری در آغاز سال تحصیلی جدید

کد خبر : 1423225 شهریور 1398اخبار 0
فرزانه بر برنامه ریزی و آمادگی شهرداری ساری در ایام بازگشایی مدارس تاکید کرد و گفت: ایجاد انگیزه و اشتیاق برای دانش آموزان و معلمان در آستانه سال جدید تحصیلی در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد
برنامه ریزی و آمادگی مدیریت شهری در آغاز سال تحصیلی جدید

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، جلسه ستاد مهر شهرداری مرکز استان با حضور فرزانه سرپرست شهرداری، معاونان شهرداری، شهرداران مناطق ، روسای سازمان های تابعه و دوایر مربوطه در دفتر شهردار برگزار شد.

 

در این جلسه، عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ساری با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس و برنامه ریزی های صورت گرفته در این زمینه، اظهار داشت: شهرداری های مناطق با جدیت بیشتر اجرای بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها را در آغاز سال تحصیلی جدید در دستور کار قرار دهند.

 

 

وی افزود: ارائه مستمر خدمات شهری، جمع آوری خاک و نخاله در محدوده مدارس سطح شهر ، بهسازی خط کشی های عابر پیاده ، ایجاد امنیت عبور و مرور برای دانش آموزان و روان سازی ترافیک، فضاسازی شهری مناسب، لایروبی جوی ها، ساماندهی ایستگاه های حمل و نقل عمومی اولویت فعالیت های شهرداری های مناطق و سازمان های تابعه خواهد بود.

 

فرزانه ادامه داد: توسعه و بهسازی فضای سبز، استقرار آتش نشانی در مکان های پر تردد نیز در این ایام بیش از گذشته مد نظر مسئولان مربوطه باشد.

 

سرپرست شهرداری ساری ضمن تاکید بر لزوم هماهنگی میان سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل با پلیس راهور، تصریح کرد: سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری، ترمیم و بهسازی معابر و آسفالت خیابان ها را در محدوده مدارس سطح شهر در دستور کار قرار دهد.

 

 

فرزانه در پایان تاکید کرد: نقش مدیریت شهری در ایام بازگشایی مدارس پررنگ تر از گذشته بوده و شهرداری همواره همیار مدارس خواهد بود.

 

در ادامه این جلسه نیز معاونان و شهرداران مناطق گزارشی از روند فعالیت های خود در آستانه سال تحصیلی جدید ارائه کردند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید