با حضور پرشور عزاداران حسینی برگزار خواهد شد:

مراسم یک شهر، یک حسینیه در مرکز استان

کد خبر : 1418213 شهریور 1398اخبار 0
نشست هماهنگی مراسم یک شهر یک حسینیه با محوریت استفاده از ظرفیت های موجود و تعامل و همکاری میان دستگاه های مربوطه در راستای برگزاری این مراسم تشکیل شد
مراسم یک شهر، یک حسینیه در مرکز استان

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، نشست هماهنگی برگزاری مراسم یک شهر یک حسینیه ، با حضور رضایی فرماندار مرکز استان، فرزانه سرپرست شهرداری، نجاریان عضو شورای اسلامی شهر و مسئولان مربوطه در دفتر فرماندار برگزار شد.

 

در این نشست رضایی فرماندار ساری در سخنانی اهمیت برگزاری مراسمات سوگواری امام حسین (ع) در ماه محرم را مورد توجه قرار داد و گفت: هدف از برگزاری این نشست، همفکری جهت برگزاری بهتر و پرشور تر مراسم یک شهر یک حسینیه است.

 

وی افزود: تمامی دستگاه های مربوطه تعامل و همکاری لازم را برای برگزاری این مراسم داشته باشند.

 

 

در ادامه این نشست، نجاریان عضو شورای اسلامی شهر نیز در سخنانی با تاکید بر لزوم استمرار برگزاری مراسم یک شهر یک حسینه در صبح تاسوعای حسینی مانند سنوات گذشته، اظهار داشت: از ظرفیت های موجود برای برگزاری بهتر این مراسم استفاده شود و همه ما موظف هستیم با تمام توان به برگزاری این مراسم کمک کنیم.

 

فرزانه سرپرست شهرداری ساری نیز با اشاره به آمادگی مدیریت شهری برای انجام برنامه های مذهبی ، گفت: مجموعه شهرداری  همواره همکاری لازم را برای برگزاری مراسمات مذهبی خصوصاً در ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) با دستگا های مربوطه خواهد داشت.

 

وی افزود:  انسجام و وحدت میان مسئولان، مهمترین اصل برای برنامه ریزی ایام عزاداری ماه محرم است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

 

سایر حاضرین در این نشست نیز به ارائه نظرات خود پیرامون برگزاری مراسم یک شهر یک حسینه پرداختند.

 

شایان ذکر است، مراسم یک شهر یک حسینیه صبح تاسوعای حسینی ساعت 9:30 در محوطه امام زاده یحیی (ع) برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید