اجرای پروژه جاگذاري لوله هاي كاروگيت درخیابان قارن

کد خبر : 1417312 شهریور 1398اخبار 0
جاگذاري بیش از 210 متر لوله هاي كاروگيت 500 در خیابان قارن به منظور هدایت آب های سطحی و جلوگیری از آبگرفتگی معابر در زمان بارندگی صورت پذیرفت.
اجرای پروژه جاگذاري لوله هاي كاروگيت درخیابان قارن

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، هدف از ایجاد سیستم جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی این است که در شرایط وقوع بارندگی های شدید از آب‌گرفتگی معابر جلوگیری شود و در زمان بارش باران شهروندان دچار بحران نشوند؛ این امر مستلزم شناسایی نقاط تجمع آب در معابر مختلف سطح منطقه و جمع‌آوری و انتقال است که منطقه یک در این زمینه اقداماتی مناسبی انجام داده است .

براساس این گزارش اجرای پروژه جاگذاري لوله هاي كاروگيت درخیابان قارن به متراژ بیش از 790 متر در خیابان قارن در دستور کار قرار گرفت که تاکنون جاگذاري بیش از 210 متر لوله هاي كاروگيت در خیابان قارن صورت پذیرفت.

شایان ذکر است فاز اول این پروژه سال 97در ضلع شرقی خیابان قارن به متراژ800 متر از سه راه قارن تا ابتدای خیابان فرهنگ به پایان رسید و فاز دوم پروژه از سه راه قارن به خیابان انقلاب وکوچه قارن 16 در حال اجرا است .

بهسازي معابر و انهار و كانال‌ها ، آسفالت معابر و همچنين لايروبي سطح شهر نيز از اقدامات ديگر در زمينه مهار آب‌هاي سطحي بوده كه به طور مستمر و با جديت در حال انجام می باشد .

امید است شهرداری منطقه با همکاری و مشارکت شهروندان بتواند در ادامه اقدامات مذکور، گام های اساسی تر را در راستای عمران و توسعه شهر بردارد .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید