توزیع قبوض مشاغل در محدوده شهرداری منطقه یک

کد خبر : 1415910 شهریور 1398اخبار 0
مسئول واحد صنفی شهرداری منطقه یک از توزیع گسترده قبوض عوارض مشاغل در بین اصناف و واحدهای تجاری در حوزه این منطقه خبر داد.
توزیع قبوض مشاغل در محدوده شهرداری منطقه یک

 

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، حسین سلطانی مسئول واحد صنفی شهرداری منطقه با اعلام این که توزیع گسترده فیش های قبوض عوارض مشاغل در بین اصناف و واحدهای تجاری و... آغاز شده است؛ گفت: میزان همراهی شهروندان در پرداخت به موقع عوارض و مشارکت پذیری مالی آنان موجب آبادانی، توسعه و برنامه ریزی بهتر در سطح محدوده موثر است.

وی همراهی بیشتر شهروندان در پرداخت عوارض شهری و افزایش درآمدهای پایدار را عاملی مهم در جهت خدمات رسانی مطلوب تر و توسعه شهری با برنامه دانست و در مورد نحوه توزیع این فیش ها گفت: این فیش ها از سوی واحد صنفی منطقه صادر و توسط پرسنل  این واحد دربین واحد های تجاری سطح منطقه یک توزیع می شود.

مسئول واحد صنفی شهرداری منطقه افزود: در زمان اتمام توزیع فیش ها، مالکینی که بنا به هر دلیلی فیش عوارض به دست آنها نرسیده است می توانند همراه با اسناد و مدارک مالکیت به واحد صنفی منطقه مراجعه و فیش خود را دریافت نموده و با پرداخت به موقع آن مشمول جریمه نشوند.

سلطانی با بیان اینکه پرداخت عوارض باعث پویای شهر میشودكه شهروندان منطقه از گذشته هاي دور تا به حال هميشه در آن ، پيشتاز و پيش قدم بودند افزود : يكي از نمونه هاي بارز تشريك مساعي بين شهروندان و مسئولان شهري، پرداخت به موقع عوارض شهرداري است.

مسئول واحد صنفی منطقه با تاکید بر اینکه هر سال یکبار برای همه مشاغل شهر فیش جمعی صادر و تحویل مودیان می شود ، افزود: مستاجرین واحدهای صنفی که به پرداخت فیش عوارض مشاغل اقدام نمی نمایند عوارض مذکور از مالکین اخذ می گردد.

سلطانی ادامه داد : با روند همکاری همشهریان ، تعامل و تسریع در پرداخت و تسویه عوارض ، شهرداری منطقه با عنایت به تعدد پروژهای شهری ، هزینه های قابل توجه پروژهای عمرانی و وظایف متعدد قادر خواهد بود نسبت به آبادانی شهرمان اقداماتی شایسته و بایسته تر را صورت دهد .

حسین سلطانی در پایان از شهروندان خواست تا همکاری لازم را با شهرداری منطقه جهت دریافت و پرداخت به موقع فیش ها داشته باشند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید