به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار شد

آیین افتتاحیه میانگذر جانباز شهید سید حسین آملی

کد خبر : 1407628 مرداد 1398اخبار 0
مراسم افتتاحیه میانگذر بلوار پاسداران به بلوار امام روح الله (ره) مزین به نام جانباز شهید سید حسین آملی به مناسبت دهه امامت و ولایت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و خانواده شهید آملی در محل پروژه برگزار شد
آیین افتتاحیه میانگذر جانباز شهید سید حسین آملی

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، مراسم افتتاحیه میان گذر جانباز شهید سید حسین آملی با حضور رضایی فرماندار مرکز استان، مسئولان استانی و شهرستانی ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، فرزانه سرپرست شهرداری ، خانواده معظم شهدا و شهروندان ساروی در محل پروژه برگزار شد.

عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری در این مراسم، طی سخنانی با گرامیداشت عید سعید غدیر و قدردانی از شهرداری و شورای اسلامی شهر در اجرای پروژه های مختلف شهری گفت: ما مدیون ایثارگری های جانبازان و شهدا هستیم و آرامش امروز ما حاصل رشادت ها و جانفشانی های آنان است.

 

وی با تقدیر از فعالیت های عمرانی مجموعه شهرداری هم در زمان مدیریت مهدی عبوری شهردار سابق و نیز مهندس فرزانه سرپرست شهرداری افزود: امیدواریم مسیر ریل گذاری شده مدیریت شهری در ارائه خدمات به شهروندان استمرار یابد.

 

رضایی ادامه داد:  اجرای پروژه های عمرانی با همراهی ، همدلی و وحدت میسر خواهد شد و امیدواریم با بهره برداری از پروژه های مختلف،  شهر ساری به جایگاه واقعی خود دست یابد.

 

فرماندار مرکز استان با تاکید بر لزوم هماهنگی بیشتر میان مدیریت شهری و دستگاه های نظارتی، تصریح کرد: تبادل نظر و هماهنگی بیشتر میان شهرداری و شورا با دستگاه های نظارتی مشکلات کمتری را در ارائه خدمات به شهروندان در پی خواهد داشت.

این مسئول، به اعتبارات مناسب در زمینه بازآفرینی شهری و ارائه خدمات در مناطق آسیب پذیر اشاره کرده و تاکید کرد: فرمانداری مرکز استان،  حمایت های لازم را جهت تامین اعتبارات مطلوب برای اجرای پروژه های عمرانی در راستای بازآفرینی شهری و نیز ارائه خدمات در مناطق آسیب پذیر از شهرداری ساری انجام خواهد داد.

 

سید مسعود مدینه رییس شورای اسلامی شهر ساری نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت و نیز فرارسیدن عید سعید غدیر، اظهار داشت: در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهداء و در جهت پاسخگویی به بخشی از رشادت ها و ایثارگری های آنان به همت کمیته نامگذاری شهرداری این میانگذر مزین به نام جانباز شهید سید حسین آملی گردیده است و پروژه های عمرانی در آینده نیز مزین به نام شهداء خواهد بود.

 

مدینه هدف از اجرای پروژه میانگذر شهید آملی را روان سازی ترافیک منطقه و ایجاد شبکه شهرسازی عنوان کرد و افزود: این پروژه به طول حدود 600 متر و عرض 20 متر در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت و با هزینه 4/5 میلیارد تومان در حوزه عمرانی  و 1/5 میلیارد تومان در بخش تملکات اجرایی شد.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در زمینه خدمت رسانی به مردم،  ادامه داد: امروز بهترین و عملی ترین راه جهت مبارزه با دشمنان،  خدمت رسانی و ایجاد امید آفرینی برای مردم است و روند ارائه خدمات به شهروندان استمرار خواهد داشت.

 

رییس شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به پروژه مرمت و بازسازی مسجد جامع با مشارکت شهرداری اشاره کرده و گفت: این پروژه به همت مسئولان استانی و شهرستانی اجرایی شده  در مراحل نهایی قرار دارد و طی روزهای آتی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

مدینه، باغ بانوان را از دیگر پروژه های مهم مدیریت شهری برشمرد و افزود: این پروژه نیز به همت مجموعه شهرداری ساری در دست انجام است و بزودی افتتاح خواهد شد.

 

وی، فرهنگ را همسنگ عمران دانست  و ادامه داد: مدیریت شهری همواره به مسائل فرهنگی نیز توجه ویژه داشته و در این راستا پروژه پارک موزه دفاع مقدس به همت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر به عنوان یک مرکز و زیرساخت مهم مسائل فرهنگی و ارزشی دفاع مقدس تا پایان سال 99 آماده بهره برداری خواهد شد.

 

رییس شورای اسلامی شهر ساری به تغییرات مدیریتی در شهرداری اشاره کرده و گفت: این تعییرات خللی در خدمت رسانی به شهروندان ایجاد نکرده است و شورای اسلامی شهر همواره حمایت های لازم را در اجرای پروژه های مختلف خواهد داشت.

 

مدینه در پایان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی مجموعه شهرداری ساری در اجرای این پروژه، تاکید کرد: مدیریت شهری ، از همکاری و مشارکت با دستگاه ها و ادارات مختلف در زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان و شهروندان ،  استقبال خواهد کرد.

 

مداحی و اجرای موسیقی سنتی و پخش نماهنگی از روند اجرای این پروژه از دیگر بخش های مراسم بود.

 

شایان ذکر است، در این مراسم از خانواده جانباز شهید سید حسین آملی تقدیر شد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید