اخبار شهرداری منطقه یک ساری در هفته گذشته

کد خبر : 1405826 مرداد 1398اخبار 0
در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌ اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه يك پرداخته خواهد شد .
اخبار شهرداری منطقه یک ساری در هفته گذشته

ادامه فعالیتهای فنی و عمرانی در سطح منطقه

شهرداری منطقه یک پروژه های کانال کشی جهت هدایت آبهای سطحی ، خاکبرداری ، جدول گذاری ، بهسازی و استانداردسازی پیاده روها جهت حفظ امنیت و آرامش عابران پیاده توسط حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه در حال انجام است .

 

فعالیت واحد خدمات شهری در سطح منطقه

با توجه به گرم بودن هوا در تابستان و مهيا شدن شرايط براي رشد باكتري ها واحد خدمات شهری منطقه به منظور حفظ بهداشت محیط زیست و سلامت شهروندان عملیات لایروبی و پاکسازی جداول ، رفت و روب و جمع آوری نخاله ها ، شستشوی مخزن های زباله و جمع آوری لاستیکهای فرسوده سطح منطقه را به صورت روزانه در دستور کار خود دارد .

 

توسط واحد زیباسازی صورت پذیرفت :

پاکسازی دیوارهای سطح منطقه از پوستر ها و برچسب های تبلیغاتی

حامد کرمی سرپرست واحد زیبا سازی منطقه گفت : واحدزیباسازی منطقه در راستای رفع مشکلات و ناهنجاری های دیداری و اجتماعی ،  روزانه اقدام به پاکسازی دیوارهای سطح  منطقه از پوستر ها و برچسب های تبلیغاتی می نمایدکه این امر علاوه بر اینکه تهدیدی جدی برای زیباسازی شهری قلمداد می شود، هزینه های زیادی نیز به منظور پاکسازی روی دوش شهرداری می گذارد .

وی افزود : این واحد در ادامه فعالیت خود اقدام به تعویض و نصب پرچم برروی پل زغالچال به منظور جلوه بخشیدن به سیمای بصری شهری و ایجاد یک فضای  مساعد و مطلوب تر برای شهروندان نموده است.

حامد کرمی در پایان گفت :واحد زیبا سازی شهرداری منطقه نیز در راستای زیباترکردن محیط زندگی برای شهروندان در حد توان اقداماتی را انجام داده است که در حد ایده آل ومطلوب نبوده که امیدواریم با همیاری وهمکاری شهروندان فهیم وقدر شناس بتوانیم شهری زیبا و درخور شان ومنزلت همشهریان عزیز بسازیم.

 

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید