دهه ولایت فرصت مناسبی براي تجديد بيعت با آرمان هاي ولايت فقيه است

کد خبر : 1403720 مرداد 1398اخبار 0
دهه ولایت فرصتی براي تجديد بيعت با آرمان هاي ولايت فقيه براي راهنمايي و هدايت جامعه اسلامي است .
دهه ولایت فرصت مناسبی براي تجديد بيعت با آرمان هاي ولايت فقيه است

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ، عيد قربان عيد سر سپردگي و بندگي است. عيد بر آمدن انساني نو از خاكسترهاي خويشتن خويش است. عيد قربان عيد نزديك شدن دل هايي است كه به قرب الهي رسيده اند. عيد قربان عید ذبح میوه ی دل ابراهیم و ایثار سبز اسماعیل ، عید رهیدگی از اسارت نفس، عید لبیک به دعوت حق است .

انسان در اين روز بزرگ تعبد و پرستش معبود را به نمايش مي گذارد و مي خواند آنچه كه شايسته پروردگار عالميان است . «لبیک اللهم لبیک، لبیک لا شریک لک لبیک، انّ الحمد و النعمه لک والملک، لا شریک لک لبیک»

و اما فرماني بس مهم تر و ويژه تر كه خداوند در غدیر خم بر دوش پيامبر خاتمش گذارد؛ طلوع آفتاب امامت و موسم اکمال دین و اتمام نعمت الهی بود . روزی که تجلی اراده خداوند بر همگان آشکار و نقطه عطفی شد در تاریخ بشریت .

نام مقدس غدیر اعتقاد راستین و اساس دین ماست و پیام اخلاقی آن این است که پیمودن مسیر تقرب و بندگی بدون ولایت امکان پذیر نیست چرا که غدیر تداوم رسالت محمد(ص) است در ولایت علی (ع) .

و چه خوش نامی است دهه ولایت چرا که فرصتی است براي تجديد بيعت با آرمان هاي ولايت فقيه كه نشات گرفته از فرمان خداوند در غدير براي راهنمايي و هدايت جامعه اسلامي است .

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید