توسط واحد زیباسازی صورت پذیرفت :

پاکسازی دیوارهای سطح منطقه از پوستر ها و برچسب های تبلیغاتی

کد خبر : 1403519 مرداد 1398اخبار 0
واحد زیباسازی منطقه به منظور ایجاد شهری زیبا و افزایش رفاه عمومی اقدام به جمع آوری تابلوهای غیر مجاز سطح منطقه و پاکسازی دیوارهای سطح منطقه از پوستر ، برچسب و... نموده است.
پاکسازی دیوارهای سطح  منطقه از پوستر ها و برچسب های تبلیغاتی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ،حامد کرمی سرپرست واحد زیبا سازی منطقه ضمن اشاره به مجموعه اقدامات این واحد در راستای زیباسازی و حذف نازیبایی های منطقه، افزود: وظیفه ذاتی واحد زیباسازی شهرداری آراستن سیما و منظر شهری و حذف زوائد و نازیبایی‌ها از چهره شهر است، در همین راستا این واحد به منظور بالابردن نشاط و شادابی شهروندان و ایجاد شهری زیبا و افزایش رفاه عمومی اقدام به جمع آوری تابلوهای غیر مجاز و جمع آوری تابلوهای نوری پرخطر "موسوم به ال ای دی " در معابر شهری منطقه نموده است.

کرمی اظهار داشت: واحدزیباسازی منطقه در راستای رفع مشکلات و ناهنجاری های دیداری و اجتماعی ،  روزانه اقدام به پاکسازی دیوارهای سطح  منطقه از پوستر ها و برچسب های تبلیغاتی می نمایدکه این امر علاوه بر اینکه تهدیدی جدی برای زیباسازی شهری قلمداد می شود، هزینه های زیادی نیز به منظور پاکسازی روی دوش شهرداری می گذارد .

وی افزود : این واحد در ادامه فعالیت خود اقدام به تعویض و نصب پرچم برروی پل زغالچال به منظور جلوه بخشیدن به سیمای بصری شهری و ایجاد یک فضای  مساعد و مطلوب تر برای شهروندان نموده است.

حامد کرمی در پایان گفت :واحد زیبا سازی شهرداری منطقه نیز در راستای زیباترکردن محیط زندگی برای شهروندان در حد توان اقداماتی را انجام داده است که در حد ایده آل ومطلوب نبوده که امیدواریم با همیاری وهمکاری شهروندان فهیم وقدر شناس بتوانیم شهری زیبا و درخور شان ومنزلت همشهریان عزیز بسازیم.

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید