رويدادهاي خبري منطقه ۲ در هفته گذشته

کد خبر : 1402519 مرداد 1398اخبار 0
در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه دو پرداخته خواهد شد.
رويدادهاي خبري منطقه ۲ در هفته گذشته

روابط عمومي شهرداري منطقه دو ساري در راستاي اطلاع رساني جامع ، در نظر دارد بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه نمايد .در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه دو پرداخته خواهد شد.

ارائه خدمات با نگاه توسعه محور در مناطق الحاقی

ارائه خدمات با نگاه توسعه محور و بر اساس نیاز سنجی های کارشناسانه به همت ناحیه یک شهرداری منطقه  در مناطق الحاقی همچنان در حال اجرا می باشد.

از جمله این اقدامات می توان به اجرای عملیات لکه گیری با رویه آسفالت ، ساماندهی و نصب تابلو شناسایی کوچه ها و نیز محوطه سازی در این مناطق به منظور آبادانی و مناسب سازی هر چه بیشتر مناطق الحاقی اشاره نمود.

به منظور زیبا سازی منظر شهری ، طرح کاشت گل های نشایی فصلی در ورودی مدارس در مناطق الحاقی اجرایی گردید. در راستای تسهیل ، ایمنی و رفع مشکل در عبور و مرور شهروندان پس از تعریض معابر ، جابجایی و اصلاح جایگاه تیرهای چراغ برق نیز صورت پذیرفت.

 

تداوم اجرای طرح نهضت آسفالت

در ادامه طرح نهضت آسفالت در سطح منطقه ، اجرای عملیات روکش آسفالت کوچه بعثت 8 واقع در خیابان بعثت و لکه گیری کوچه شفای 16 واقع در کوی شفا توسط واحد دفتر فنی منطقه اجرایی گردید.

در راستای بهسازی و مناسب سازی معابر نیز اجرای عملیات پیاده رو سازی کوچه میثاق مابین خیابان های نهضت و بعثت صورت پذیرفت.

شایان ذکر است ، روند اجرای عملیات پیاده روسازی در محدوده میدان فرح آباد نیز توسط این واحد ادامه دارد.

 

رمضانی مسئول ناحیه خبر داد :

رمضانی مسئول ناحیه یک شهرداری منطقه خبر داد : به منظور تسهیل وبهبود تردد خودروها، مناسب سازی معابر شهری در مناطق الحاقی انجام پذیرفت.

وی همچنین گفت : اجرای عملیات زیر سازی، تسطیح ، رگلاژ و نیز کوبیدن لایه بستر جهت آماده سازی عملیات روکش با رویه آسفالت در خیابانهای تازه آباد پردیس 1، شرف آباد 21، نرگس 4 و کوچه شهید حمیدی صورت پذیرفت.

 

حفظ محیط زیست توسط واحد خدمات شهری

واحد خدمات شهری منطقه در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ، ارتقای سلامت و افزایش جلوه بصری شهری ، نظافت و رفت و روب بلوار پاسداران و جاده ی جویبار،لایروبی کانال ها و جوی ها،پاکسازی علف های هرز و  نیز جمع آوری زباله ها و سرشاخه های درختان در حوزه منطقه دو شهری را دستور کار خود قرار داد.

همچنین این واحد نسبت به نصب بنر اطلاع رسانی جمع آوری زباله در سطح منطقه جهت آگاهی رساندن به شهروندان و بهبود و افزایش سلامت شهری اقدام نمود.

با توجه به بارش های اخیر و تشکیل ستاد سیل، پرسنل این واحد با آمادگی کامل جهت کاهش خطرات احتمالی و افزایش سطح ایمنی مشارکت نمودند.

 
 
 
 
برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید