پیام رئیس سازمان فاوا به‌مناسبت روز خبرنگار

کد خبر : 1401917 مرداد 1398اخبار 0
با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه آگاهی‌بخشی، این روز بزرگ را به همه خبرنگاران و کسانی که شرافت قلم را پاس داشته و با شجاعت و امانتداری به روشنگری می‌پردازند تبریک می‌گویم.
پیام رئیس سازمان فاوا به‌مناسبت روز خبرنگار

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، یاسر قربانی رئیس سازمان در پیامی به‌مناسبت روز خبرنگار آورده است: امروز تداعی‌گر نام و یاد عزیزانی است که زندگی و کار خود را وقف آگاه ساختن مردم کرده‌اند، عاشقانی که شیرین‌ترین لحظه‌های‌شان را برای احترام به مردم با گرما و سرمای روزگار همراه ساخته‌اند.

آنها با هوشیاری، تیزبینی و آگاهی‌بخشی نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای در بیداری جامعه و تنویر افکار عمومی دارند و به یقین خبرنگاران امین و شجاع به‌عنوان طلایه‌داران عرصه قلم و اطلاع‌رسانی هر کشور، از مؤثرترین عوامل شفاف‌سازی و در نهایت توسعه‌یافتگی به شمار می‌روند که پاسداشت آنان وظیفه آحاد جامعه است.

حال فرصتی پیش آمده تا از تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی و مدافعان آزادی تقدیر شود، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه آگاهی‌بخشی، این روز بزرگ را به همه خبرنگاران و کسانی که شرافت قلم را پاس داشته و با شجاعت و امانتداری به روشنگری می‌پردازند تبریک می‌گویم.

یاسر قربانی
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید