خبرنگاران قاصدان صداقت و صراحت اند

کد خبر : 1401817 مرداد 1398اخبار 0
خبرنگاران و قلم نگاران، قاصدان و بذرافشانان صداقت و صراحت اند که واژگان را هنرمندانه کاشته و درخت امید را به بار می نشانند .
خبرنگاران قاصدان صداقت و صراحت اند

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک خبرنگاران و قلم نگاران، قاصدان و بذرافشانان صداقت و صراحت اند که واژگان را هنرمندانه کاشته و درخت امید را به بار می نشانند . امروز ، جریان زنده اطلاعات با تکیه بر صداقت ، صراحت و شجاعت خبرنگار در شریان های حیاتی جامعه به گردش در می آید و شهامت و آگاهی اهل زمان را افزون تر میکند.

17 مردادماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی به درستی به عنوان روز خبرنگار برای تجلیل از تلاش‌گران عرصه فرهنگ و رسانه ایران اسلامی قرار داده شده است ؛ تلاش‌گرانی که از همه چیز می‌گذرند تا آگاهی  را به بشر ارزانی کنند.

شهرداری منطقه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای والا مقام حوزه خبر بویژه شهید صارمی و همچنین خبرنگار فقید و پرتلاش استان مرحوم جابر معافی ، فرارسیدن این مناسبت را به همه اصحاب رسانه و جامعه خبری تبریک عرض می نماید و برای خبرنگاران متعهد و کوشا که آگاهی را حق مردم می دانند و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشند سلامتی و توفیق آرزومند است .

 

روابط عمومی شهرداری منطقه یک

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید