پیام تبریک:

پیام دکتر گوران بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

کد خبر : 1401717 مرداد 1398اخبار 0
گوران: اینجانب فرا­رسیدن روز خبرنگار را به دلسوزان و فعالان عرصه­ ی خبر و اطلاع رسانی تبریک گفته، از خداوند برای این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
پیام دکتر گوران بمناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

                                                                                        بسم الله الرحمن الرحیم
هفدهم مردادماه، سالروز تجلیل از پیام­ آورانی است که در خلق جهانی آباد، آزاد و آگاه، همتی والا و تلاشی بیاد ماندنی اما دشوار از خود به نمایش گذاشته و پرده از ناآگاهی نا­آگاهان بر می­دارند. این روز تقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایق می‌پردازند و در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت در اطلاع­رسانی و در راه دستیابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی، حفظ حریم و اسرار خصوصی و شئون انسانی که مطابق با قوانین ملی و بین المللی مربوط به حفظ حقوق شهرت با معیارهای اخلاقی است، اهتمام ورزیده اند که رشد و توسعه جامعه در همه حوزها به ویژه ترافیک را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند.
اینجانب فرا­رسیدن روز خبرنگار را به دلسوزان و فعالان عرصه­ ی خبر و اطلاع رسانی تبریک گفته، از خداوند برای این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

                                                     احمد گوران

                                                    رئیس سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید