اقدامات پیشگیرانه درجهت کاهش تخلفات ساختمانی

کد خبر : 1401115 مرداد 1398اخبار 0
پرسنل واحد اجرائیات منطقه بر اساس وظیفه ذاتی ازهرفرصتی برای ارتقاء و بهبود سطح کمی و کیفی ارائه خدمات به شهروندان استفاده می کنند.
اقدامات پیشگیرانه درجهت کاهش تخلفات ساختمانی

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ساری یاسر محمدی زاده مسئول واحد اجرائيات با بيان اينكه اين واحد در شهرداریها جهت بستر سازی و تسهیل در امور مرتبط با تخلفات ساختمانی وآراء کمیسیون ماده صد شهرداری ضمن ایجاد هماهنگی درون سازمانی وبرون سازمانی به منظور دستیابی به اهداف شهرداری در امر اجرائیات است گفت : يكي از واحدهاي نظارتی و درآمدي منطقه، واحد اجرائيات مي باشد كه مهمترين وظيفه آن پيگيري اخطاريه ها و اجراي قانون براي متخلفين ساختماني و وصول مطالبات در سطح منطقه مي باشد.

وي مهمترين وظايف واحد اجرائيات را ابلاغ آرا و اطلاع رساني، اجراي ضوابط قانوني، صدور اخطاريه، رسیدگی به پرونده های مطالباتی همچنين نظارت مستمر با اكيپ هایي از كارشناسان متخصص و مجرب در سطح منطقه كه باعث كاهش تخلفات مي شود، اشاره كرد.

رئیس اداره اجرائیات منطقه با اشاره به گزارش عملکرد 4 ماهه این واحد گفت : تعطیلی بیش از 150 مورد کارگاه های ساختمانی و بیش از 1000 مرتبه مراجعه حضوری به درب منازل و پیگیری بیش از 270مورد پرونده اقساطی و مکاتبات با ارگانهایی نظیر اداره برق ، اداره ثبت وغیره همچنین استقرار نیوجرسی ، قطع برق و پلمپ مقابل سازه های تجاری بدهکار طبق دستورات 25 مورد بوده که منتج به وصول مطالبات شد.

اين مقام مسئول در خصوص روند قانوني رسيدگي به پرونده ها در اين واحد اشاره کرد و افزود: برای کلیه مالکین پس از تشکیل پرونده جهت اجرای قوانین به کمیسیون ماده صد ارجاع داده می شوند و طی اخطاریه‌ های ابلاغی در صورت عدم مراجعه و تعیین تکلیف، در کمیسیون ماده 77 اقدامات قانونی صورت خواهد گرفت .

محمدی زاده در پایان با بیان اینکه کسب درآمدهای حاصله در جهت رفاه و آسایش شهروندان هزینه میگردد گفت : رضایت مردم شرط اول خدمات رسانی است و ماتمام تلاش خود را در جهت خدمات دهی هرچه بیشتر به شهروندان خواهیم نمود .

 

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید