رئیس سازمان اعلام کرد:

اجرای طرح "فرکانسی از بهشت " در آرامستان ساری

کد خبر : 1399414 مرداد 1398اخبار 0
امضاء تفاهم نامه همکاری طرح فرکانسی از بهشت بین کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ،اوقاف و امور خیریه و سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری ساری.
اجرای طرح "فرکانسی از بهشت " در آرامستان ساری

 

به گزارش روابط عمومی سازمان،از آنجایی که آرامگاه ها و بقاع متبرّکه در بُعد مکانی از اماکن پُر تردد در ایّام هفته خصوصا روزهای پنج شنبه و جمعه بوده، می توان نسبت به بهره گیری از ظرفیت این فضا برای کمک به نیازمندان در فضاهای حقیقی و مجازی گام موثّری برداشت.

مدیرکل کمیته امداد مازندران در تشریح این طرح افزود: تعمیق وحفظ اعتماد عمومی به منظور نظام مند کردن فعالیت ها و سرعت در ارتقاء شاخص ها و سطح زندگی عمومی نیازمندان پیشگیری از آسیب های اجتماعی از رویکردهای اجرای طرح فرکانسی از بهشت است.

توسعه و ترویج فرهنگ انفاق و نوع دوستی ، ایجاد فرصت کار خیر و صدقات برای خیرین و خانواده های متوفی ، یادمان شهدای گمنام، خانواده شهدا و مراجعین به آرامستان ها،جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین با رویکرد هر شهید ، هر خانواده متوفّی یک حامی و... را ازجمله اهداف اجرای طرح فرکانسی می باشد.

این جلسه که با حضورنوروزی مدیر کل کمیته امداد مازندران،مظلومی مدیر کل بنیاد شهید استان،مالجو رئیس سازمان و... پدر و برادر شهید بزرگوار سید مجتبی علمداردر دفتر آرامستان ساری برگزارشد،با رونمایی از این طرح بر سر مزار شهید علمدار و عطر افشانی قبور مطهّر شهیدان والامقام به پایان رسید.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید