به روایت تصویر:

رويدادهاي خبري منطقه ۲ در هفته گذشته

کد خبر : 139565 مرداد 1398اخبار 0
در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه دو پرداخته خواهد شد.
رويدادهاي خبري منطقه ۲ در هفته گذشته

روابط عمومي شهرداري منطقه دو ساري در راستاي اطلاع رساني جامع ، در نظر دارد بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه نمايد .در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه دو پرداخته خواهد شد.

اجرای عملیات پیاده رو سازی توسط واحد دفتر فنی صورت پذیرفت

در راستای آسایش ، امنیت و سهولت در تردد شهروندان ، واحد دفتر فنی منطقه عملیات پیاده رو سازی را در سطح منطقه  اجرایی نمود.

بلوار فرح آباد از ابتدای کوچه عباسپور به سمت گلستان یکم و دوم ، بلوار امیر مازندرانی و نیز میدان فرح آباد از جمله نقاطی  است که اجرای عملیات پیاده رو سازی در حال اجرا می باشد.

 

طی حکمی از سوی مهندس محمد حسین قبادی صورت پذیرفت

در مراسم تودیع و معارفه ای که روز دوشنبه ، مورخ  31  تیر ماه ، باحضور معاون اداری و مالی ، معاون شهرسازی ، مسئول حراست و نیز مسئول کارگزینی و امور اداری شهرداری منطقه در دفتر شهردار برگزار شد ، طی حکمی از سوی مهندس محمد حسین قبادی شهردار منطقه دو  ، سید محمد حسین علوی به عنوان سرپرست  جدید واحد طرح تفصیلی  منطقه منصوب گردید.

 

عملکرد واحد عمران در راستای توسعه زیر ساخت های شهری

 در راستای توسعه زیر ساخت های شهری ، پرسنل واحد عمران اقدام به احداث جدول دوبل ، اصلاح تقاطع و آبرو در کوچه جعفری واقع در خیابان ورزش ، معینی دهم واقع در بلوار امیر مازندرانی و نیز نصب جدول در ابتدای بلوار امام روح الله(ره) نمودند.

همچنین این واحد در ادامه فعالیت های خود ، اصلاح جدول کانیو جهت هدایت آب های سطحی را در کوچه آقا گلی واقع در خیابان طبرستان اجرایی نمود.

شایان ذکر است جوشکاری و نصب دال فلزی بر روی پل ها در محدوده امامزاده یحیی(ع) توسط این واحد صورت پذیرفت.

 
 
 
برچسب ها شهرداری منطقه 2
اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید