بسته خبری:

اخبار شهرداري منطقه سه در هفته گذشته

کد خبر : 139545 مرداد 1398اخبار 0
روابط عمومي شهرداري منطقه سه ساري در راستاي اطلاع رساني جامع، در نظر دارد بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس خلاصهاي از مهمترين اخبار شهرداري منطقه سه پرداخته خواهد شد.
اخبار شهرداري منطقه سه در هفته گذشته

اقدامات واحد تاسیسات در سطح منطقه

واحد تاسیسات در راستای خدمت رسانی مطلوب تر و بهنگام به شهروندان منطقه و همچنین رفع معضلات احتمالی در زمان بارندگی اقداماتی را در دستور کار قرار داده و عملیاتی کرده است.

بر اساس این گزارش ، این واحد به منظور حفظ و برقراری امنیت و ارتقای سلامت شهری و شهروندان اقدام به حفاری، لوله گذاری، نصب و تعمیر موتور پمپ جهت رفع آبگرفتگی ، نصب ریسه و رفع خاموشی های تیر چراغ برق در سطح منطقه نموده است.

 

 همکاری و تعامل دو سویه در راستای کاهش بارترافیکی و افزایش ایمنی شهروندان

جلسه ای با حضور مهندس کرمی شهردار منطقه، سرهنگ امیری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان ساری، عابد نماینده سازمان ترافیک و سلیمانی معاونت فنی و عمرانی منطقه در راستای تعامل و همکاری بیشتر بین سازمان ها، کاهش بار ترافیکی و ارائه  راهکارهای عملی در جهت افزایش ایمنی شهروندان و کاهش میزان تصادفات، در دفتر شهردار برگزار گردید.

بر اساس این گزارش مهندس کرمی استفاده از علائم هشدار دهنده و خط کشی خیابان های سطح منطقه را یکی از کلیدی ترین ابزارهای کاهش سرعت بیان کرد و افزود: با توجه به رشد روز افزون خودروها، ایجاد ترافیک سنگین جاده ها و موقیعت جغرافیای منطقه که مسیر ورود و خروج به شهر نیز می باشد، اجرای این اقدامات را در راستای افزایش ایمنی شهروندان مورد اهمیت خواند.

 

بازدید سرپرست شهرداری ساری به همراه عضو شورای اسلامی ازنواحی الحاقی منطقه

 در حاشیه این بازدید مهندس فرزانه ارائه خدمات و رسيدگي به مشكلات شهروندان را از اولویت های مهم شهرداری دانست و افزود: تسريع در امور شهروندان در راستاي ارائه خدمات متوازن و بهنگام بايد سرلوحه تمام فعالیت های مجموعه قرار گيرد تا درخواست هاي شهروندان در كمترين زمان ممكن اجرايي گردد.

وی بهسازی پیاده روها و زیرسازی خیابان ها، ایجاد کانال و لایروبی جوی ها را از جمله نیاز های ضروری در این بازدید دانست و به انجام آن در جهت رفاه شهروندان تاکید نمود.

در ادامه مهندس کرمی شهردار منطقه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های اجرایی و برنامه های آتی در نواحی، از حمایت های تیم مدیریت شهری قدردانی بعمل آورد.

 

استمرار فعالیت های عمرانی در منطقه

اجرای پروژه های فنی و عمرانی سطح منطقه در راستای پاسخگویی به نیاز های شهروندان و تسهیل در عبور و مرور و هدایت آبهای سطحی با هدف آسایش و  ارتقای امنیت شهروندان  به صورت پیوسته در حال اجرا می باشد.

بر اساس این گزارش، زیرسازی، ادامه بهسازی باند کندرو، اجرای جدول و نوه، دیوارکشی و اجرای کانال  از عمده اقدامات می باشد.

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید