تکمیل و ترمیم مسیرهای حفاری در جهت رعایت حقوق شهروندی

کد خبر : 1391229 تیر 1398گزارش تصویری 0
واحد حفاری برنامه ریزی مدون، نظارت مستمر و پیگیری های بیشتر نسبت بر اجرای پروژه های حفاری به همراه ارائه خدمات در راستای ایجاد محیطی آرام جهت رضایت شهروندان را در دستور کار خود قرارداده است .
تکمیل و ترمیم مسیرهای حفاری در جهت رعایت حقوق شهروندی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ساری ، محمد بهاری مسئول حفاری منطقه با اشاره به ساماندهی و مدیریت مناسب حفاری ها  اظهار داشت : نظارت بر رعایت حقوق شهروندی از وظایف شهرداری و مطالبه به حق شهروندان است که با جدیت و براساس وظایف واحد حفاری مورد پیگیری قرار می گیرد .

بهاری بیان کرد : ضرورت توجه و نگاه جدی تری به مشکلات حفاری در سطح منطقه احساس می شود واین واحد طبق وظیفه ذاتی خود برنامه ریزی مدون، نظارت مستمر و پیگیری های بیشتر نسبت بر اجرای پروژه های حفاری به همراه ارائه خدمات در راستای ایجاد محیطی آرام  جهت رضایت شهروندان را در دستور کار خود قرارداده است .
وی افزود : شهرداری منطقه با همکاری و تعامل با دستگاه های حفار از فرصت تابستان برای ترمیم نوارهای حفاری استفاده می نماید تا در فصل بارندگی مردم دچار مشکل نشوند به همین منظور ترمیم مسیرهای حفاری خیابانهای دانش ، توانبخشی ، کوچه فرهنگ 1(مفید) ، فرهنگ 20(علامه) ، ولایت فقیه بن بست گل، قارن (کوچه برق) ، فرهنگ (بن بست پنج شیر ، 15 خرداد (خیابان ولیعصر با پوشش آسفالت در اسرع وقت ترمیم گردید .

بهاری ابراز داشت : در راستای این امر و با پیگیری معاونت حوزه فنی و عمرانی و با توجه به لزوم رعایت حقوق شهروندی در جهت تکمیل و ترمیم مسیرهای حفاری شده توسط اداره های حفار ( آب و فاضلاب، مخابرات، برق و گاز) ، آزادسازی مسیر های حفاری شده با سرعت بیشتری انجام می شود.

مسئول حفاری منطقه درخصوص ترمیم معابری که توسط دستگاه های حفار، حفاری می گردند را مهم برشمرد و خاطرنشان شد: بهسازی تمامی حفاری ها در جهت بالابردن امنیت و رفاه حال شهروندان پس از اجرای پروژه، با دقت و کوتاه ترین زمان ممکن در دستور کار قرارگرفت که بر همین اساس واحد حفاری منطقه با هماهنگی اداره آب و فاضلاب شهرستان اجرای طرح فاضلاب شهری و ترمیم مسیرهای حفاری خیابانهای فرهنگ 6و8 ، 15 خرداد، معلم ( ضلع شرقی) ، دانش 17 ، بهارستان 9 و کوچه واثقی را در دست اقدام قرارداده است .

بهاری افزود: انتظار می‌رود با همکاری دستگاه‌های مربوطه از حداکثر ظرفیت معابر برای تردد وسایل نقلیه شهروندان و مسافران استفاده شود تا سیمای شهر از وضعیت مطلوبی برخوردارشود.

وی با بیان اینکه باید همواره با هم دلی و همکاری و هماهنگی با حوزه‌های مختلف ، به پیش برویم و از هرگونه اقدام غیر اصولی و غیر فنی که موجب نارضایتی مردم می شود ، خودداری نماییم گفت : ترمیم مسیرهای حفاری خیابانهای ولایت فقیه (کوچه لطفی) ، بلوار داراب ، مهیار3 با هماهنگی اداره آب شهرستان انجام و پروژه تقویت شبکه برق (حدفاصل بین کوچه دریا 17 وپارک مادر ) ، کوچه فرهنگ یک (مفید) ، آرش ، معلم (فرهنگیان ) با هماهنگی اداره برق شهرستان در حال انجام می باشد .

مسئول حفاری منطقه گفت : در نهایت همه ما امیدواریم  با رعایت قوانین و مقررات فنی و اصولی حفاری شاهد این شرایط نامناسب در شهر توریستی ساری که پذیرای تعداد زیادی مسافر از دیگر نقاط کشور و توریست می باشد ، نباشیم .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید