بازدید سرپرست شهرداری ساری به همراه عضو شورای اسلامی ازنواحی الحاقی منطقه

کد خبر : 1389329 تیر 1398اخبار 0
صبح امروز مهندس فرزانه سرپرست شهرداری ساری به همراه مهندس آقامیری عضو شورای اسلامی، مهندس کرمی شهردار منطقه و دیگر مسئولین از نواحی الحاقی منطقه بازدید بعمل آوردند.
بازدید سرپرست شهرداری ساری به همراه عضو شورای اسلامی ازنواحی الحاقی منطقه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، این بازدید صبح امروز که با حضور مهندس فرزانه سرپرست شهرداری ساری به همراه مهندس آقامیری عضو شورای اسلامی، مهندس کرمی شهردار منطقه و دیگر مسئولین صورت پذیرفت، از خدمات عمرانی، معضلات و مشکلات نواحی بازدید بعمل آوردند.

بر اساس این گزارش، در حاشیه این بازدید مهندس فرزانه ارائه خدمات و رسيدگي به مشكلات شهروندان را از اولویت های مهم شهرداری دانست و افزود: تسريع در امور شهروندان در راستاي ارائه خدمات متوازن و بهنگام بايد سرلوحه تمام فعالیت های مجموعه قرار گيرد تا درخواست هاي شهروندان در كمترين زمان ممكن اجرايي گردد.

وی بهسازی پیاده روها و زیرسازی خیابان ها، ایجاد کانال و لایروبی جوی ها را از جمله نیاز های ضروری در این بازدید دانست و به انجام آن در جهت رفاه شهروندان تاکید نمود.

در ادامه مهندس کرمی شهردار منطقه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های اجرایی و برنامه های آتی در نواحی، از حمایت های تیم مدیریت شهری قدردانی بعمل آورد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید