رئیس سازمان فاوا عنوان کرد

لزوم ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به بازاریابی الکترونیک/عرضه‌کنندگان فناوری‌های جدید مسئولیت سنگینی دارند

کد خبر : 1389129 تیر 1398اخبار 0
روابط عمومی سازمان: باید از طریق ارائه خدماتی که با اخلاق و ارزش‌های مردم منطبق است، به گسترش بازاریابی الکترونیکی کمک شود، همچنین باید سطح آگاهی کاربران نسبت به سودمند بودن فناوری‌های موجود از طریق اشتراک‌گذاری مطالب مرتبط افزایش داد شود.
لزوم ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به بازاریابی الکترونیک/عرضه‌کنندگان فناوری‌های جدید مسئولیت سنگینی دارند

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، یاسر قربانی در جمع عده‌ای از دانشجویان و پژوهشگران حوزه بازاریابی الکترونیکی مرکز مازندران با بیان اینکه گسترش و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بازاریابی الکترونیکی موجب تحولات ‌مهمی در نگرش‌ها و مدل‌های ارائه خدمات شده، اظهار کرد: زمانی که مردم احساس کنند که نحوه معرفی خدمات و محصولات الکترونیکی، از امنیت، صحت و اعتبار بالایی ‌برخوردار است، رغبت بیشتری به استفاده از آن نشان خواهند داد.

 

وی با عنوان اینکه ورود به عرصه‌های جدید فناوری همواره نکات و مسائل اخلاقی و محدودیت‌هایی را به همراه دارد، افزود: دستاوردهای فناوری نوین به رفع نیازها، مشکلات، خواسته‌ها و علائق مردم می‌پردازد اما در کنار آن، خدمات فنی، مسائل اخلاقی، و اخلاق کاربردی مورد توجه است.

 

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری اضافه کرد: رعایت اخلاق علمی در تولید یک فناوری توسط عرضه‌کنندگان و همچنین مسائل اخلاقی کاربردی توسط کاربران باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

قربانی با اشاره به اینکه ورود فناوری‌های جدید فوایدی را برای مردم داشته که منجر شده به مسائل اخلاقی فناوری توجه شود، تأکید کرد: رعایت اخلاق کاری در تسریع امور، درک اثرات مؤثر فناوری در رفاه مردم، شناخت اثرات فناوری در دانش و آگاهی افراد و یادگیری و استفاده بهتر از فناوری‌ها را برای کاربران بالا برده و اعتمادشان را جلب می‌کند و نتیجتاً بازاریابی الکترونیکی برای مشتریان پذیرفتنی‌تر می‌شود.

 

وی با اعلام اینکه هر چقدر کاربران در حین استفاده از فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی احساس راحتی کنند، میزان علاقه آنها به بهره‌گیری از چنین امکاناتی بیشتر خواهد شد، تصریح کرد: به‌دنبال همین، مردم ارتباط مؤثرتری با فناوری‌های جدید برقرار می‌کنند.

 

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری در پایان گفت: باید از طریق ارائه خدماتی که با اخلاق و ارزش‌های مردم منطبق است، به گسترش بازاریابی الکترونیکی کمک شود، همچنین باید سطح آگاهی کاربران نسبت به سودمند بودن فناوری‌های موجود از طریق اشتراک‌گذاری مطالب مرتبط افزایش داد شود.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید