بسته خبري

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

کد خبر : 1381322 تیر 1398اخبار 0
روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري در راستاي اطلاع رساني جامع از عملكرد و فعاليت هاي خود ، بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه مي نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس تيتر و خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري مركز استان پرداخته خواهد شد
اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

 

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

 

کارگران باید آشنا به قوانین کار و پیگیر مطالبات قانونی خود باشند

 نشست عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری مرکز استان با اعضای شورای کارگری شهرداری در راستای پیگیری مشکلات کارگران شاغل در مجموعه شهرداری ساری برگزار شد.

 

در این نشست مهندس فرزانه با بیان اینکه اینجانب از ابتدای خدمت خود در مجموعه شهرداری حضور داشته ام و در دوایر مختلف از کار کارشناسی تا بدین جا رسیده ام بنابراین شهرداری و جنس مشکلات پیش روی آن را می شناسم، اظهار داشت: بخوبی می دانم که بار اصلی خدمات رسانی و انجام وظیفه ذاتی نهاد شهرداری بدون تلاش و حضور کارگران این مجموعه محقق نخواهد شد.

 

وی با تأکید بر رعایت قوانین کار، افزود: کارگران باید آشنایی کافی با قانون کار داشته و مطالبه گر حق قانونی خود باشند.

 

 

شفاف سازی مالی / زمان بندی در اجرای پروژه ها / راه اندازی کمیته اقتصادی

جلسه شورای معاونان و مدیران و روسای سازمان های تابعه شهرداری با حضور فرزانه سرپرست شهرداری ساری، طاهری معاون اداری مالی، شهرداران مناطق ، روسای سازمان های تابعه و مدیران مجموعه شهرداری مرکز استان برگزار شد.

 

در این جلسه عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ساری در سخنانی شفاف سازی مالی در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی را مورد تاکید قرار داده و اظهار داشت: زمان بندی اچرای پروژه ها بر اساس قرارداد منعقده در فعالیت های شهرداری لحاظ خواهد شد.

 

وی افزود: مجموعه شهرداری ساری موظف به ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به شهروندان است و در این مسیر از ارائه نظرات و پیشنهادات همکاران جهت پیشبرد اهداف عالیه مدیریت شهری استقبال خواهیم کرد.

 

 

برپایی نمایشگاه رواق رضوی در بوستان ولایت ساری

 همزمان با دهه کرامت و درآستانه میلاد امام رضا (ع) نمایشگاه رواق رضوی به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری مرکز استان و با مشارکت آستان قدس رضوی ،اداره کل کتابخانه های عمومی استان و اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران در بوستان ولایت ساری افتتاح شد.

 

این نمایشگاه شامل غرفه های عرضه کتاب رضوی، خوشنویسی ،مشاوره و بیان احکام، نقاشی ، برپایی جشن امضا کتاب بوده و مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.

 

شایان ذکر است، نمایشگاه رواق رضوی از 18 تیرماه به مدت 5 روز و از ساعت 18-22 در بوستان ولایت برگزار خواهد شد.

 

 

دوره آموزشی آشنایی با مفاهیم و برنامه های ملی بازآفرینی شهری

 سومین دوره آموزشی آشنایی با مفاهیم و برنامه های ملی بازآفرینی شهری با حضور مسئولان استانی، شهرستانی و مدیران و کارکنان مجموعه شهرداری مرکز استان برگزار شد.

 

در این دوره آموزشی محمد محبوب مدیر حوزه دفتر شهردار ساری به نیابت از مجموعه شهرداری مرکز استان ضمن خوش آمد گویی به حاضران در این دوره، اظهار داشت: بازآفرینی ارتقاء و توانمند سازی سطح زندگی شهری است و در این زمینه مجموعه شهرداری ساری برنامه ریزی های مدونی را در دستور کار دارد.

 

در ادامه، صالحی، مدرس این دوره آموزشی به بیان مفاهیم مربوط به بازآفرینی شهری پرداخت.

 

 

اجرای عملیات آسفالت در محدوده مجتمع ورزشی مرحوم داراب

بهسازی، روکش و آسفالت در محدوده مجتمع فرهنگی ورزشی داراب جاده جویبار، به همت سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری مرکز استان و در راستای بهبود وضعیت حمل و نقل شهری و روان سازی ترافیک در حال انجام است.

 

 

آسفالت خیابان ها/ توسعه شبکه آب معابر

آسفالت خیابان گلستان 10 در بلوار فرح آباد در راستای سهولت عبور و مرور شهروندان،فاز اول پروژه حفاری توسعه شبکه آب از ابتدای خیابان وصال تا ابتدای خیابان شهبند،خاکبرداری،ترمیم و تحکیم بستردر خیابان شهبند،ترمیم و بهسازی مسیرهای حفاری در جهت استمرار ارائه خدمات به شهروندان به همت شهرداری منطقه دو اجرایی شد.

 

 

آسفالت و بهسازی خیابان فرهنگ

در راستای بهسازی معابر و یابان های سطح شهر و در جهت سهولت عبور و مرور شهروندان و استمرار اجرای پروژه های عمرانی، لکه گیری و آسفالت خیابان فرهنگ به همت شهرداری منطقه یک عملیاتی شد.

 

 

احداث باند کندرو کمربندی جنوبی / رفیوژ بلوار کشاورز

در راستای روان سازی ترافیک، سهولت عبور ومرور شهروندان وایجاد و توسعه فضای سبز شهری،  احداث رفیوژ در انتهای بلوار کشاورز در دستور کار قرار گرفته و به همت شهرداری منطقه سه و سازمان عمران و بازآفرینی شهری در حال انجام است.

 

شهرداری منطقه سه، احداث باند کندرو در کمربندی جنوبی را در جهت استمرار پروژه های عمرانی ، روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان در حال اجراست.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید