به مناسبت هفته عفاف و حجاب در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری ساری صورت گرفت؛

برگزاری کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر

کد خبر : 1379018 تیر 1398اخبار 0
جلسه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر با هماهنگی پایگاه بسیج شهدای شهرداری ساری و با حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ساری و جانشین بسیج اساتید غرب کشور و معاون سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری ساری و پرسنل در این سازمان برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر

 

سرهنگ باقری؛ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ساری ضمن تشکر از پرسنل سازمان جهت حضور در کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر و تبریک هفته عفاف و حجاب، توضیحاتی درباره تشکیل ستاد و هدف از تشکیل آن داد.

سرهنگ باقری با اشاره به نقش مهم ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پیشگیری از وقوع ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی، گفت: یک آمر به معروف و ناهی از منکر باید به زمان و مکان وقوع ناهنجاری و شرایط آن توجه کند تا بتواند بیشترین تاثیر را بر روی فرد و جامعه بگذارد.

در ادامه این جلسه، دکتر قربانی جانشین بسیج اساتید غرب کشور نیز ضمن گرامیداشت دهه مبارکه کرامت، در زمینه اهمیت فضای مجازی در زندگی مردم، فرصت‌ها و تهدیدها و همچنین  نیاز اجتماعی به امر به معروف و نهی از منکر در کشور صحبت کرد.

وی در زمینه فرصت‌های موجود در فضای مجازی با اشاره به بهره‌برداری اقتصادی مناسب، از نمونه موثر استارت‌آپ‌ها نام برد و در عین حال، فضای مجازی را امکانی برای سوءاستفاده از اطلاعات ملی و شخصی افراد برای ضربه زدن به مبانی و اصول هر نظام و کشوری دانست که باید برای مقابله با آن، برنامه‌ریزی موثر انجام داد.

این کارگاه آموزشی در نهایت با برگزاری جلسه پرسش و پاسخ بین مدعوین و کارکنان سازمان به پایان رسید.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید