مهندس فرزانه در جلسه شورای معاونان و مدیران شهرداری ساری تصریح کرد:

شفاف سازی مالی / زمان بندی در اجرای پروژه ها / راه اندازی کمیته اقتصادی

کد خبر : 1377916 تیر 1398اخبار 0
سرپرست شهرداری ساری ضمن اشاره به لزوم شفاف سازی مالی در اجرای پروژه ها بر ارائه خدمات مناسب تر و بهتر به شهروندان تاکید کرد
شفاف سازی مالی / زمان بندی در اجرای پروژه ها / راه اندازی کمیته اقتصادی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، جلسه شورای معاونان و مدیران و روسای سازمان های تابعه شهرداری با حضور فرزانه سرپرست شهرداری ساری، طاهری معاون اداری مالی، شهرداران مناطق ، روسای سازمان های تابعه و مدیران مجموعه شهرداری مرکز استان برگزار شد.

 

در این جلسه عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ساری در سخنانی شفاف سازی مالی در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی را مورد تاکید قرار داده و اظهار داشت: زمان بندی اچرای پروژه ها بر اساس قرارداد منعقده در فعالیت های شهرداری لحاظ خواهد شد.

 

وی افزود: مجموعه شهرداری ساری موظف به ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به شهروندان است و در این مسیر از ارائه نظرات و پیشنهادات همکاران جهت پیشبرد اهداف عالیه مدیریت شهری استقبال خواهیم کرد.

 

فرزانه همدلی، تعامل و وحدت را رمز موفقیت مجموعه شهرداری عنوان کرد و گفت: استفاده از خرد جمعی و راهکارهای مناسب برای تسریع و رسیدگی به مطالبات شهروندان مورد توجه مدیران و کارکنان مجموعه شهرداری قرار گیرد.

 

 

سرپرست شهرداری ساری با تاکید بر لزوم نظارت بر نحوه عملکرد کارکنان افزود: هماهنگی و تعامل میان شهرداران مناطق و روسای سازمان های تابعه در راستای ارائه خدمات بصورت مستمر در دستور کار باشد.

 

 وی توسعه فضای سبز را از اولویت های مدیریت شهری دانست و ادامه داد: باغ بانوان پروژه ای در جهت ایجاد نشاط و پویایی بیشتر برای شهروندان ساروی بوده و همه امکانات و ظرفیت های موجود مجموعه شهرداری برای اتمام و بهره برداری از این پروژه مورد استفاده قرار گیرد.

 

فرزانه ساماندهی ورودی های شهر ساری را از دیگر اقدامات شهرداری عنوان کرد و اظهار داشت :برنامه ریزی های لازم جهت انجام این پروژه با همکاری شهرداری های مناطق در حال انجام است.

 

سرپرست شهرداری ساری تصریح کرد: بازگشایی مسیر پل کابلی تا پل های شهید نوری نیازمند همکاری و تعامل میان مجموعه شهرداری و دستگاه های مربوطه بوده و باید هرچه سریعتر نسبت برنامه ریزی های لازم و موثر برای این پروژه اقدام شود.

 

وی با اشاره به لزوم راه اندازی کمیته اقتصادی در شهرداری های مناطق و سازمان های تابعه در جهت تسریع خدمت رسانی و شفاف سازی عملکرد مالی مدیریت شهری، افزود: در کنار کمیته اقتصادی کمیته هزینه نیز تشکیل شود و از کارشناسان باتجربه در این امر استفاده گردد.

 

فرزانه در پایان خاطر نشان کرد: جلوگیری از سد معبر در معابر و ورودی های شهر و ساماندهی دستفروشان در دستور کار قرار گیرد.

 

شایان ذکر است حاضران در این جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود در حوزه مدیریت شهری پرداختند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید