مهندس فرزانه تاکید کرد

تسریع در انجام پروژه های نیمه تمام و افزایش کیفی ارائه خدمات مطلوب با مشارکت شهروندان

کد خبر : 136935 تیر 1398اخبار 0
سرپرست شهرداری ساری با اشاره به اقدامات مدیریت شهری در جهت ارائه خدمات به شهروندان گفت: رویکرد تخصص محوری و شهروندمداری اساس فعالیت‌های شهرداری است
تسریع در انجام پروژه های نیمه تمام و افزایش کیفی ارائه خدمات مطلوب با مشارکت شهروندان

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری مرکز استان، اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره را مهم‌ترین اولویت مدیریت شهری عنوان کرد و اظهار داشت: پروژه باغ بانوان در فضایی به مساحت بیش از 10 هکتار با امکاناتی متناسب با مطالبات بانوان در مراحل پایانی احداث قرار دارد و بهره‌برداری از آن اولویت شهرداری خواهد بود.

 

وی پروژه بازگشایی مسیر ارتباطی بلوار پاسداران به کمربندی امام روح‌الله (کمربندی غربی) را از دیگر پروژه‌های در حال اتمام شهرداری برشمرد و افزود: این مسیر ارتباطی که نقش مؤثری در روان‌سازی ترافیک ورودی غربی شهر ساری خواهد داشت به نام جانباز شهید سید حسین آملی نام‌گذاری شده و پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته است.

 

مهندس فرزانه استمرار آسفالت خیابان‌ها و بهسازی معابر را موردتوجه قرارداد و گفت: شهرداری‌های مناطق و سازمان عمران و بازآفرینی شهری، انجام فعالیت های آسفالت مسیرها را در راستای رفاه حال شهروندان در خیابان‌های اصلی مانند انقلاب، مدرس، بلوار کشاورز و کوچه‌های فرعی قارن، محلات الحاقی و...  عملیاتی کرده و در سایر نقاط نیز در دستور کار قرار داده‌اند.

 

سرپرست شهرداری ساری توجه به رویکرد تخصص محوری و شهروندمداری را اساس فعالیت‌های مدیریت شهری دانست و تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای خدمت‌رسانی در تمامی حوزه‌های مرتبط با شهرداری با استفاده از تجربه و تخصص همکارانم در این مجموعه طی زمان‌بندی مشخص‌شده انجام خواهد شد.

 

مهندس فرزانه ارائه خدمات شهری مطلوب به شهروندان را یادآور شد و افزود: توسعه فضای سبز، نشاط و پویایی بیشتر برای شهروندان را در پی دارد و مجموعه شهرداری ساری در این زمینه برنامه‌ریزی‌های  جدیدی را در دستور کار خواهد داشت.

 

وی مشارکت و همراهی شهروندان با مدیریت شهری را در توسعه مرکز استان موثر دانست و اظهار داشت: ایجاد درآمدهای پایدار با همراهی و مشارکت همشهریان میسر می‌شود و در پی آن ارائه خدمات باکیفیت و سرعت بیشتر را در شهر ساری خواهیم داشت.

 

سرپرست شهرداری ساری با تأکید بر تکریم ارباب‌رجوع افزود: پیگیری، رسیدگی و رفع مطالبات شهروندان از طریق کاهش بوروکراسی اداری در حوزه مدیریت شهری از مهم‌ترین وظایف کارکنان مجموعه شهرداری است و باید سرلوحه فعالیت‌های آنان قرار گیرد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید