صبح امروز صورت پذیرفت:

بازدید سرپرست شهرداری ساری به همراه جمعی از مسئولین از پروژه فاز دوم کمربندی جنوبی

کد خبر : 1364029 خرداد 1398اخبار 0
مهندس فرزانه سرپرست شهرداری ساری به همراه آقامیری عضو شورای اسلامی شهر، معاونین شهرداری ساری، شهرداران مناطق سه گانه و دیگر مسئولین از پروژه های عمرانی فاز دوم کمربندی جنوبی بازدید بعمل آوردند.
بازدید سرپرست شهرداری ساری به همراه جمعی از مسئولین از پروژه فاز دوم کمربندی جنوبی

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، صبح امروز مهندس فرزانه سرپرست شهرداری ساری به همراه آقامیری عضو شورای اسلامی شهر، مهندس ذاکری معاونت فنی و عمرانی، مهندس طاهری معاونت اداری و مالی، شهرداران مناطق سه گانه و سایر مسئولین به منظور پیگیری و نظارت بر روند اجرایی پروژه های عمرانی فازدوم کمربندی جنوبی بازدید و از نزدیک روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها را مورد بررسی قرار دادند.

بر اساس این گزارش مهندس فرزانه در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به همشهریان عزیز ، رفاه وآرامش مردم را ازمهمترین اهداف شهرداری بر شمرده وایجاد بسترهای مناسب در سطح منطقه را از مولفه‌های ایجاد شهری پویا خواند.

سرپرست شهرداری ساری بر ضرورت رفع مشکلات ترافیکی منطقه و حل موارد مربوطه واتمام سریع پروژه طبق زمانبندی مشخص تاکید وپیشرفت پروژه‌ها را چشمگیر ومثبت ارزیابی نمود.

این مقام مسئول اذعان داشت: نگاه کارشناسانه، رعایت استانداردهای لازم بر طرح های عمرانی همراه با دقت و ظرافت می‌تواند موجب ایجاد اعتماد شهروندان به خادمین خود باشد.

در ادامه مهندس کرمی شهردار منطقه ضمن ارائه آخرین اقدامات در خصوص اجرای این پروژه گفت:  مجموعه تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با برنامه ریزی دقیق، پیگیری مداوم، حمایت  تیم مدیریت شهری و اعضای محترم شورا، هرچه سریعتر این پروژه ها را که در آبادانی شهر و ایجاد آسایش شهروندان نقش بسزایی دارند، به بهره برداری برسانیم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید