با خادمِ بی نشان

امین رضایی بزمین آبادی

کد خبر : 1358426 خرداد 1398اخبار 0
روابط عمومی سازمان در راستای شناساندن خادمانِ بی نشانی که بی منّت در جهت ارائه خدمات به شهروندان فعّالیت دارند و برای شهر و کشور خود افتخارمی آفرینند، گفتگویی را در دستور کارخود قرار داد.
امین رضایی بزمین آبادی

 

 

لطفآ خودتان را معرفی کنید

 

به نام خدا

اینجانب امین رضایی بزمین آبادی،متولّد 1362 در روستای قُرتیکلای ساری متولّد شدم از سنین کودکی به ورزش خصوصآ فوتبال علاقمند بودم.

 

صحبت از ورزش و فوتبال کردید، لطفآ دراینباره بیشتر توضیح بدید.

 

فوتبال را از زمین های خاکی محلّه مان شروع کردم و در تیم فوتبال محل عضو شدم و تا سنین جوانی عضو تیم فوتبال محلّه مان بودم. تا اینکه متآسفانه در سانحه ای تلخ، دست چپم از کار افتاد و همین حادثه باعث شد که روزهای سخت و پُرازناامیدی برای من شروع شود.

 

آیا این معلولیت شما باعث شد که در این مسیر سَرخورده هم شوید؟

 

وقتی این حادثه برام رُخ داد، با تفکّر اینکه معلولیت،محدودیت نیست، شروع به یک استارت دوباره در زندگی کرده و مجددآ به زمین های ورزشی بازگشته و در تیم بنیاد جانبازان و معلولین مازندران عضو شدم و با توکّل بخدا و پشت سر گذاشتن تمرین های سخت و تلاشِ مضاعف و مستمر،در این مسیر به اردوی تیم ملی 7 نفره فوتبال جانبازان و معلولین سال 1397 دعوت شدم که این نقطه عطف زندگی من در ادامه راه شد.

 

چه مدتی است که ورزش می کنید و از افتخارات خودتون برای ما بگوئید.

 

تقریبآ 6 ساله که بطور حرفه ای  ورزش میکنم، چندین قهرمانی در استان،شرکت در مسابقات کشوری،و دعوت به اردوی تیم ملی سال گذشته  برای اعزام به مسابقات جام جهانی  فوتبال 7 نفره اسپانیا، از افتخارات بنده بوده.

 

مربیان شما دراین مسیر ورزشی چه کسانی بوده اند؟

 

از همین فرصت استفاده میکنم و از مربیان خودم از ابتدا تا حال تشکّر میکنم:

آقایان: خلیل هدایتی،آرام پور حسن،سید ابراهیم حسینی، علی واثقی و علی روزبهانی که زحمات زیادی برای حقیر کشیدند.

و همچنین جا دارد از پدر،مادر،همسر مهربان و خانواده عزیزم که همیشه به من امید می دادند، نیز تشکّر کنم.امیدوارم همه عزیزانی که معلولیت جسمی دارند با توکّل به خدای بزرگ و تلاش و امید، به اهداف و آرزوهای خود برسند.

 

اگر خواسته یا صحبت پایانی دارید بفرمایید.

 

در آخر صحبتهایم، ضمن تقدیر و تشکر ازحمایتهای مسوولین شهری و استانی،اعضای محترم شورای اسلامی شهرساری، شهردار سابق مرکز استان آقای دکتر عبوری که هم اکنون در جایگاه معاونت وزیر راه و شهر سازی حضور دارند، و شهردار محترم شهرستان ساری،آقای مهندس فرزانه، ریاست محترم سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری ساری، آقای دکتر مالجو،که همیشه مشوّق و حامی بنده بودند تا بتوانم برای شهر و استان و کشور خود افتخار کسب کنم ، صمیمانه سپاسگزاری نمایم.

فقط یه خواهش دارم از آنجایی که حقیر سالهای سال در کسوت نگهبانی به صورت نیروی شرکتی درسازمان آرامستان ساری انجام وظیفه می کنم از مسوولین خواهشمندم نسبت به تبدیل وضعیت بنده به نیروی قراردادی اگه دستورات لازم را بدهند من ازشون تشکّر میکنم.

 

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید