شهردار منطقه سه :

بهسازي معابر شهري در راستای ارتقای امنیت شهروندان

کد خبر : 1346411 خرداد 1398اخبار 0
مهندس کرمی از استمرار نهضت آسفالت و بهسازی معابر در سطح منطقه خبر داد.
بهسازي معابر شهري  در راستای ارتقای امنیت شهروندان

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه، مهندس کرمی اجراي پروژه هاي فني و عمراني بر اساس نیاز سنجی های صورت گرفته در منطقه را مهم برشمرد و افزود: بهبود زیرساخت های معابر شهری به همراه آن عمليات زيرسازي و آسفالت كه از مزاياي آن  تردد آسان و افزایش امنیت شهروندان است، دردستور کار قرار گرفته است.

بر اساس اين گزارش، اين مقام مسئول با اشاره به اينكه تسريع در اتمام پروژه های ناتمام در راستاي ارتقای آسايش و رفاه شهروندان در دستور كار قرار گرفته است، خاطر نشان شد: برنامه ريزي هاي لازم به منظور نظارت دقيق و مستمر به همراه افزایش سرعت و كيفيت عمليات عمرانی صورت گرفته است.

مهندس کرمی از افزايش سرانه آسفالت در منطقه خبر داد و افزود: در همين راستا و با درخواست شهروندان، كارشناسان مجرب دفتر فنی با بررسي هاي کارشناسی و با شناسايي كوچه ها و معابري كه نيازمند ترمیم و بازسازی هستند سعي در برطرف نمودن مشكلات و ادامه نهضت آسفالت دارند.

وی اظهار داشت: در این راستا اقدام به آسفالت معابر مهمی چون کوچه های واقع در خیابان چمران اعم از (کوچه شهید لنگری، کوچه امام علی(ع)، کوچه شهید رضایی)، کوچه شهید مدد احمدی بلوار کشاورز، ادامه آسفالت مسیر اصلی بلوار کشاورز، کوچه فردوس 17، کشاورز 19 ، خیابان اسبورد کوچه گلستان 24 نموده است و ساير خيابان هايي كه نياز به آسفالت دارد، طبق اولویت بندی در دست اقدام و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرايي خواهد شد.

شهردار منطقه در پایان فرهنگ سازی را لازمه پروژه های عمرانی خواند و خاطر نشان شد: شهروندان ما با همکاری و همدلی با مجموعه شهرداری و صبوری که در اجرای پروژه ها بعمل می آورند شاهد پیشرفت و آبادانی بیشتر منطقه خواهندبود.

نهضت آسفالت در منطقه ادامه دارد....

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید