رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری اعلام کرد

ارائه آموزش های شهروندی / ارائه خدمات در سطح استان / آمادگی نیروها در حوادث بحرانی

کد خبر : 124094 خرداد 1398اخبار 0
سید حمید هاشمی با اشاره به فعالیت های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در زمینه امداد و نجات گفت: ارائه خدمات در سطح استان و آموزش های ایمنی به شهروندان در جهت کاهش خطرات احتمالی در دستور کار قرار دارد
ارائه آموزش های شهروندی / ارائه خدمات در سطح استان / آمادگی نیروها در حوادث بحرانی

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، سید حمید هاشمی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مرکز استان در گفت و گویی به تجهیزات و نیروهای متخصص این سازمان اشاره کرده و اظهار داشت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در زمینه امداد ، نجات و مهار حریق در سطح مازندران از توانمندی بسیار بالایی برخوردار است .

 

وی افزود:استقرار ایستگاه های آتش نشانی در نقاط مختلف و اتاق فرمان مجهز ، ارائه خدمات به شهروندان را در مواقع خطر و بحرانی تسهیل کرده است.

 

 

هاشمی با اشاره به یاری رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در سایر شهرهای استان ادامه داد: تاکنون نیروهای این سازمان در عملیات های مختلفی در استان های همجوار و در شرایط بحرانی شرکت داشته اند.

 

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری تاکید کرد: برگزاری دوره های آموزشی  برای شهروندان در سطوح مختلف مانند مدارس ، دانشگاه ها ، مساجد و ادارات در حوزه خدمات ایمنی نقش موثری در کاهش خطرات احتمالی داشته است.

 

 

وی خاطر نشان کرد: شهروندان در هنگام وقوع حادثه ضمن حفظ خونسردي با شماره گيري ۱۲۵، آدرس دقيق و نوع حادثه را اعلام نموده تا نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در کمترین زمان ممکن در محل حضور یابند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید