بسته خبري

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

کد خبر : 124034 خرداد 1398اخبار 0
روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري ساري در راستاي اطلاع رساني جامع از عملكرد و فعاليت هاي خود ، بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه مي نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس تيتر و خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري مركز استان پرداخته خواهد شد
اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

 

 

اخبار شهرداري ساري در هفته گذشته

 

 

 

انتخاب عبدالحمید فرزانه به عنوان شهردار ساری

در چهل و سومین جلسه دوره پنجم شورای اسلامی شهر ساری، عبدالحمید فرزانه با اکثریت آراء به عنوان شهردار جدید ساری انتخاب شد.

شایان ذکر است، در پی استعفای مهدی عبوری شهردار سابق ساری و انتصاب به سمت معاون وزیر راه و شهرسازی ، عبدالحمید فرزانه به عنوان سرپرست شهرداری منصوب شده بود.

 

 

همدلی و ارتقاء همگرایی سازمانی میان کارکنان در دستور کار قرار گیرد

حسب تاکیدات مهندس فرزانه سرپرست شهرداری ساری و در راستای افزایش همدلی و وحدت میان کارکنان ، توجه ویژه به معیشت آنان و جلوگیری از هرگونه تبعیض ، حقوق کلیه کارکنان اعم از رسمی ، قراردادی و شرکتی بصورت همزمان 28 اردیبهشت ماه پرداخت شد.

مهندس فرزانه سرپرست شهرداری ساری تصریح کرد: یکپارچگی سازمانی و ایجاد روحیه همدلی میان کارکنان قطعاً توان و ظرفیت شهرداری ساری را در خدمت رسانی به شهروندان افزایش خواهد داد

 

 

حضور مهندس فرزانه در جشن شب های سکوت

شب نشینی اهالی شهر در شب پانزدهم ماه مبارك رمضان همزمان با شب میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) با عنوان "شب های سکوت" با همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و با حضور عبدالحمید فرزانه، سرپرست شهرداری ساری و معاونان شهردار، رییس و جمعی از اعضاء شورای اسلامی شهر با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در آمفي تئاتر روباز مجموعه فرهنگي اجتماعي بوستان ولايت و با مشارکت پرشور شهروندان برگزار شد.

 

 

وحدت و همدلی رمز موفقیت روابط عمومی ست

نشست کارکنان مجموعه روابط عمومی شهرداری و سازمان های تابعه با مهندس فرزانه سرپرست شهرداری مرکز استان به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز روابط عمومی برگزار شد.

مهندس عبدالحمید فرزانه سرپرست شهرداری ساری در سخنانی با گرامیداشت روز روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی مغز متفکر شهرداری است و باید از ظرفیت ، خلاقیت و توانمندی کارکنان آن در جهت فعالیت های مدیریت شهری استفاده شود.

سرپرست شهرداری ساری فراهم آوردن بستر مناسب برای ارتباط موثر میان روابط عمومی و شهروندان را مهمترین گام برای خدمت رسانی بیشتر عنوان کرد و ادامه داد: وحدت و همدلی رمز موفقیت روابط عمومی هاست.

 

 

اجرای اصول و ضوابط استاندارد آیین نامه ای برای بهسازی ترافیکی خیابان های شهر

احمد گوران رئیس این سازمان بهسازی خط کشی های طولی معابر با هدف افزایش ضریب ایمنی ،کاهش سوانح رانندگی ،تسهیل در تردد خودروها ،ساماندهی ترافیکی خیابان ها ،افزایش ضریب آگاهی رانندگان را از فعالیت های سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل عنوان کرد و اظهار داشت: حسب تاکید مهندس فرزانه شهردار محترم ، این پروژه  مطابق با اصول وضوابط استاندارد آیین نامه ای در دستور کار سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری ساری قرار گرفته است و در سال 98 اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به توجه ویژه به کیفیت و کمیت ها در اجرای پروژه خط کشی معابر ، افزود: این پروژه براساس مطالعات و بررسی‌های کارشناسان و مطالبات شهروندان عملیاتی شده  و  نقش موثری در کاهش تصادفات و سهولت عبور و مرور خواهد داشت.

 

 

افزايش خدمات در بخش گردشگري/ شهروند مداری محور فعالیت های سازمان

حمیدرضا فضل الله نژاد رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری مرکز استان در گفت و گویی با اشاره به فعالیت بیش از سه هزار خودروی تاکسی در سطح شهر ساری ، اظهار داشت: با توجه به نظارت مستمر سازمان بر فعالیت این خودروها و برنامه ریزی هایی که برای سرویس های مدارس صورت گرفته ، تبدیل خودروهای فرسوده به جدید ، تجهیز تاکسی ها به کارت خوان و نیز صدور کارت شناسایی برای رانندگان ، سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری به عنوان یکی از سازمان های نمونه کشور در زمینه حمل و نقل درون شهری انتخاب شد.

وی به اقدامات سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری در راستای آموزش و فرهنگ سازی برای رانندگان تاکسی در راستای خدمت رسانی به شهروندان اشاره کرده و افزود: برگزاری دوره های آموزشی شناساندن نقاط گردشگری شهر ساری جهت ارائه خدمات به گردشگران ، دوره های آموزشی زبان و نیز خدمات ایمنی برای رانندگان تاکسی اجرایی شد.

 

 

توسعه فضای آرامستان و هم سطح سازی قبور اولویت فعالیت های سال 98

سید رسول مالجو رییس سازمان آرامستان های شهرداری مرکز استان در گفت و گویی ، با اعلام برنامه ریزی در جهت توسعه فضای آرامستان و افزایش تعداد قبور اظهار داشت: با حمایت های معاونت اداری مالی شهرداری ، توسعه فضای آرامستان در دستور کار قرار گرفته و با تامین بودجه مورد نظر اجرایی خواهد شد.

وی افزود: زیباسازی محوطه آرامستان ، افزایش فضای سبز ، بهسازی مبلمان آرامگاه ملامجدالدین نیز از دیگر فعالیت های سازمان آرامستان های شهرداری در سال 98 خواهد بود.

 

 

مراسم تکریم و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری

مراسم تکریم  معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری با حضور مهندس فرزانه شهردار مرکز استان ، سرهنگ یعقوبی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ساری ، زلیکانی نائب رییس شورای اسلامی شهر ، محمدی کیادهی مشاور شهردار ، معاونان و مدیران مجموعه شهرداری ساری در نمازخانه شهرداری مرکزی برگزار شد.

در این مراسم ، سرهنگ یعقوبی فرمانده سپاه ناحیه ساری با قدردانی از خدمات عبدالعلی اسماعیلی فرمانده سابق پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری، در سخنانی بر لزوم  حفظ و تقویت ارزشهای انقلابی اسلامی در پیروزی بر دشمنان تاکید کرد.

در ادامه ، با حضور مهندس فرزانه شهردار ساری و سرهنگ یعقوبی ضمن تقدیر از اسماعیلی ، حکم فرماندهی تقی حبیبی به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری به وی ابلاغ شد.

 

 

ارائه راهکارهای مناسب جهت وصول مطالبات

دومین جلسه کمیته درآمدی در سال 98 با حضور مسئولان و کارشناسان دوایر این حوزه  برگزار شد.

در این جلسه سعید رمضانی مدیر درآمدهای عمومی و املاک شهرداری مرکز استان و رییس کمیته درآمدی اظهار داشت: جدیت در پیگیری امور ، کار و تلاش مضاعف منطبق با سلسله مراتب اداری ، شفاف سازی درآمدی و بروز رسانی مطالبات جاری سرلوحه فعالیت ها قرار گیرد.

مدیردرآمدهای عمومی و املاک شهرداری ساری تاکید کرد: با هم اندیشی اعضاء کمیته درآمدی پیشنهادات راهبردی ارائه خواهد شد.

 

 

مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی شهرداری ساری

محفل انس با قرآن کریم در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان، با حضور سید مسعود مدینه رییس شورای اسلامی شهر ، مهندس فرزانه سرپرست شهرداری ساری، آقامیری و نجاریان اعضای شورای اسلامی شهر ، مسئولان استانی ،شهرستانی و قاری بین المللی استاد حامد شاکرنژاد در مسجد  علی ابن موسی الرضا(ع) بوستان ولایت برگزار شد.

در این مراسم حامد شاکرنژاد قاری بین المللی قرآن با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید حاضرین را به فیض رساند.

تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآنی ویژه کارکنان شهرداری ساری و سازمان های تابعه که به همت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری برگزار شده بود از دیگر بخش های این مراسم معنوی در ماه مبارک رمضان بود.

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید