آماده باش ستاد سیل شهرداری

کد خبر : 123403 آبان 1397اخبار 0
حسن کلانتری با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر رگبار و رعد و برق در روزهای آتی، استفاده از ظرفیت‌های موجود در مواقع بحران را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: اقدامات لازم برای جلوگیری از خسارات احتمالی در دستور کار قرار گرفته است
آماده باش ستاد سیل شهرداری

حسن کلانتری رییس ستاد جامع مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری مرکز استان در گفت‌وگویی به هشدار سازمان هواشناسی و پیش بینی‌های به عمل آمده مبنی بر وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق در روزهای آتی اشاره کرد و اظهار داشت: در این راستا پیشبینی‌های لازم برای جلوگیری از آبگرفتگی احتمالی معابر و خسارات وارده در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی به آماده‌باش ستاد سیل شهرداری اشاره کرده و افزود: لایروبی، پاکسازی، جمع‌آوری نخاله‌ها از کانال‌ها و جوی‌های آب از اقداماتی بوده که در این زمینه اجرایی شده است.

 

 

کلانتری، کنترل موتور پمپ‌های ثابت و پرتابل کوچه‌ها و معابر را از دیگر موارد اجرایی ستاد سیل عنوان کرد و ادامه داد: از تمام ظرفیت‌های موجود در مواقع بحرانی استفاده خواهد شد.

 

 

این مسئول به لزوم سهولت عبور و مرور شهروندان در مواقع بحراني اشاره کرد و گفت: از همشهریان محترم تقاضا داریم نسبت به عدم تردد غیر ضروري در سطح شهر، پارک خودروها در مناطقی که احتمال وقوع خسارت دارد و عدم استفاده از بستر رودخانه‌ها توجه كافي داشته باشند.

 

رییس ستاد مدیریت بحران شهرداری تصریح کرد: با همراهی شهروندان در مواقع بحرانی می‌توان خسارات احتمالی وارده را به حداقل رساند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید